Dane kontaktowe

Okulickiego 74, Szczecin 71-036
Telefon: 91 483 27 95
Telefon: 504 282 011
Fax: 91 483 27 95
Strona:www.bik.szczecin.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

BIK Bogdan Kozanecki

Opis firmy

Rdzeniem naszej działalności jest próba sprostania Państwa wymaganiom w kwestii projektowania i produkcji schodów z litego drewna. Z pozoru prosta do zrealizowania konstrukcja budowlana z uwagi na swoją odpowiedzialną rolę w domu, musi być projektowana przez wykwalifikowanych specjalistów. Nie oznacza to jednak, że muszą Państwo rezygnować ze swoich wizji i oczekiwań.

Absolutnie nie! Nie u nas.

Nasza wieloletnia tradycja i zdobyte doświadczenie pomagają nam stanąć na wysokości zadania i podporządkować wszelkie działania życzeniom klienta.

Na rynku polskim, jako firma rodzinna istniejemy przeszło 15 lat. Dar do stolarki łączy nas i motywuje każdego dnia. Efektywność w działaniu i profesjonalizm zawiodły nas na rynek Unii Europejskiej, gdzie nasza marka cieszy się dobrą renomą.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu prawdziwie polski produkt, charakteryzujący się jakością w niczym nieustępującą producentom zagranicznym po konkurencyjnej cenie.

Gwarancją naszego sukcesu jest: doświadczenie, profesjonalna kadra, nowoczesny park maszynowy oraz komputerowa realizacja projektów.

Oferta firmy

Decydując się na nasze wykonawstwo otrzymują Państwo gwarancję dostępności szerokiej gamy usług dodatkowych nie tylko w momencie zakupu, ale również długo po jego dokonaniu.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie maszynowe i softwarowe oprogramowanie służące do konstruowania schodów. Profesjonalna kadra stolarzy i montażystów dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu gwarantuje swoją pracą wysoką jakość produktów, docenianą w Polsce jak i na wielu innych europejskich rynkach.

Zapewniamy:
projektowanie schodów w programie Compass 800 wraz z wydrukiem szablonów w skali 1:1,
wysyłkę projektów na cały kraj,
produkcję schodów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami,
profesjonalny montaż,
solidną i rzetelną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.


Technologie oszczędnościowe pozwalają maksymalnie ograniczyć zajmowaną przez schody powierzchnię, jak również czas i pieniądze klienta. Komputerowa precyzja, wykorzystana w procesie produkcji daje efekty niemożliwe do uzyskania przy stosowaniu metod tradycyjnych. Każdy bieg schodowy jest projektowany przy pomocy specjalistycznego oprogramowania firmy Compass Software. Już na etapie projektu możliwa jest komputerowa wizualizacja rozwiązań komunikacyjnych.

Wysoka jakość naszych schodów w połączeniu z jak najkrótszymi terminami realizacji (do miesiąca czasu) zleceń są od zawsze niezmiernie ważnym celem naszej działalności.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania