Powrót na listę wyszukiwania

Firma "DYSPOL" Wanda Wnukowska

Opis firmy

Firma „Dyspol” Wanda Wnukowska została założona przez Wandę i Zbigniewa Wnukowskich jako firma rodzinna w 1995r. Zajmujemy się skupem, uprawą oraz przetwarzaniem kapusty i ogórka. Aby wyróżnić się na rynku od początku istnienia skupiamy się na zachowaniu wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych opakowaniach.

Stosujemy opakowania o najwyższym standardzie, na co składają się: jakość woreczka, szata graficzna oraz pełna informacja o towarze, także w językach obcych. Umieszczamy na opakowaniach datę przydatności do spożycia metodą hot-stampingową, która uniemożliwia zatarcie lub zmianę tej daty w toku dalszej odsprzedaży. Wdrażany system HACCP jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów. Zakład produkcyjny był wizytowany przez delegację przedstawicieli państw Unii Europejskiej.

Firma dynamicznie się rozwija,a własne zaplecze transportowe zapewnia nam możliwość skutecznej realizacji zamówień o dowolnym czasie na terenie całego kraju. Współpracujemy z dużymi sieciami sprzedaży w Polsce - nasze produkty znaleĄć można między innymi w halach Makro, sieciach Aldik, Stokrotka, Leclerc.

Zakup naszych produktów to gwarancja zetknięcia się z niepowtarzalnym smakiem i wysoką jakością!

Oferta firmy

Wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu kwaszonek pozwoliło nam uzyskać produkty o doskonałym, cenionym przez Państwa smaku. Podczas przygotowania korzystamy ze starych receptur, wykorzystując długotrwałe tradycje kwaszenia w regionie.

KAPUSTA KWASZONA

Kapustę przygotowujemy z drobno pokrojonej i posolonej kapusty białej zawsze z dodatkiem marchwi. Klienci szczególnie cenią smak naszej kapusty kwaszonej z przyprawami, zawierającej kminek. Jest ona doskonała na sałatki, jak również do bezpośredniego spożycia i nie potrzebuje dodatkowego przygotowania – wystarczy otworzyć woreczek.

OGÓRKI KWASZONE

Nasze chrupkie i smaczne ogórki kwasimy z dodatkiem świeżych przypraw - czosnku, chrzanu, kopru, które nadają im ten wyjątkowy smak.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania