Dane kontaktowe

ul. Dworcowa 3, Stargard Szczeciński 73-110
Telefon: 501-751-985
Telefon: 91-834-99-96
Fax: 91-834-99-96
Strona:www.power.stargard.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

POWER STUDIO REKLAMY KULEWSKI SEBASTIAN

Opis firmy

Studio POWER jest w pełni profesjonalną firmą reklamową doświadczoną w projektowaniu i przygotowywaniu wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych.

Z naszych usług korzysta od 10 lat wiele firm, instytucji w regionie, ale i na terenie całego kraju. Usługi nasze doceniono w takich krajach jak Dania, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Niemcy, Anglia, Irlandia. Dokładamy wszelkich starań, by przygotowane przez nas materiały charakteryzowały się zawsze najwyższą jakością. Oprócz tego zapewniamy terminowość wykonywanych usług i pełną odpowiedzialną współpracę z Państwem. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym dzięki któremu jesteśmy producentem wielu „nośników” reklamowych, a co za tym idzie możemy sobie pozwolić na stosowanie niskich cen i wysokich rabatów. Sami wykonujemy bilbordy i tablice reklamowe, plafony świetlne, stojaki PCV i PLEXI, nadruki na galanterii, gadżetach typu sitodruk i tekstyliach – flock, flex.

Na początku roku 2008 kupiliśmy jedną z najnowocześniejszych maszyn drukujących Roland VP-540 VersaCamm, od tego momentu staliśmy się bardzo konkurencyjni w wykonywaniu wydruków wielkoformatowych. Drukujemy dla szczecińskich i stargardzkich firm reklamowych. Pragniemy zainteresować Państwa również naszą ofertą odnajmowania bilbordów reklamowych, którą prowadzimy w ramach naszej działalności. Pięćdziesiąt powierzchni reklamowych o wymiarach standardowych i niestandardowych znajdują się w centrum miasta Stargardu, jego okolic oraz terenie rekreacyjnym jeziora Miedwie. Jedną z najbardziej popularnych form reklamy jest reklama na autobusach MZK. Dysponujemy coraz większą liczbą pojazdów których powierzchnie reklamowe są odnajmowane naszym klientom.

Zapraszamy do współpracy. Nasze indywidualne podejście do klienta , kompleksowa opieka nad przebiegiem powstawania reklamy oraz dostarczenie skutecznych rozwiązań są gwarancją Waszego sukcesu.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania