Powrót na listę wyszukiwania

STOLARSTWO A. STACHOWIAK - OKNA, DRZWI, SCHODY

Opis firmy

Zakład Stolarski Andrzej Stachowiak to renomowana firma zajmująca się produkcją doskonałych Schodów (prostych i kręconych)oraz stolarką budowlaną na życzenie klienta. Nasza firma mieści się w Luboniu koło Poznania, natomiast usługi świadczymy na terenie Lubonia oraz całego województwa wielkopolskiego. Zakres naszej działalności wiąże się ściśle ze stolarką budowlaną oraz wykończeniową.

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i dostosowany do potrzeb naszych kontrahentów. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wszelkich informacji o powstaniu zamawiającego produktu, po to aby klient jak najlepiej mógł opisać produkt, którego oczekuję od naszej firmy, jak również cieszyć się długo trwałym efektem produktu wykonanego przez nasze stolarstwo. Wykonujemy także wszelkiego rodzaju konstrukcje z drewna, więźby dachowe, stelaże. Na życzenie Klientów produkujemy blaty kuchenne, balustrady oraz drewniane schody. Nasz zakład zajmuję się produkcją artykułów ogrodowych oraz budowlą drewnianych altan i garaży ogrodowych.

Oferta firmy

Stolarstwo Świadczy Usługi:

- blaty kuchenne (na zamówienie),

- boazeria drewniana (na zamówienie),

- schody (proste oraz kręcone), balustrady ozdobne, poręcze, karnisze (na zamówienie),

- artykuły i budowle ogrodowe – stoły ogrodowe, altany, krzesła, bujaki, stelaże na kwiaty, garaże (na zamówienie),

Doświadczenie:

Nasz Zakład Stolarski istnieje od wielu lat. Przez ten czas nauczyliśmy się tego, jak sprostać trudnym wymaganiom rynku oraz Klientów. Dzięki profesjonalizmowi jaki prezentujemy każdego dnia zaufało nam już tysiące Klientów. Od początku działalności wykonaliśmy tysiące zamówień, o bardzo zróżnicowanej tematyce i stopniu trudności. Współpracowaliśmy oraz współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chcemy dalej inwestować w firmę, aby mogła realizować coraz bardziej wymagające zamówienia.Zakład Stolarski Andrzeja Stachowiaka to firma tworzona przez profesjonaliste. Pragnie, aby produkty i usługi, które Państwu oferuję spełniały najwyższe normy dotyczące jakości, wytrzymałości oraz estetyki. Każdego dnia pracuje zgodnie z tradycją oraz prawidłowymi sztukami stolarstwa. Do wyrobu każdego naszego produktu używamy jedynie drewna, które spełnia najwyższe standardy. Nasz nowoczesny sprzęt pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia w krótkim terminie.
Jednocześnie chce dodać, że z wysoką jakością świadczenia usługi wiążę się w parę atrakcyjność cenowa!!!! Gdyż nasza firma ma najniższe ceny na terenie województwa, a wszystko aby spełnić państwa najśmielsze oczekiwania.


Serdecznie Zapraszam do skorzystania z usług Stolarstwo
Pozdrawiam
Andrzej Stachowiak

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania