Dane kontaktowe

Suche 14, Poronin 34-520
Telefon: 697 223 583
Telefon: 884 848 200
Strona:www.luka-pelli.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

Luka-Pelli

Opis firmy

Firma Luka- Pelli (z j. włoskiego pelli - skóra) zajmuje się produkcją kamizelek skórzanych, czapek z lisa i skór futerkowych, kożuszków skórzanych, rękawiczek skórzanych i innych wyrobów skórzanych, szytych głównie ze skór włoskich i hiszpańskich.

Produkowana przez nas galanteria skórzana charakteryzuje się tradycyjnym, ale i również nowoczesnym wzornictwem, dobrą jakością i solidnym wykonaniem .Oferujemy wyroby skórzane ze skór naturalnych w atrakcyjnych cenach.

Szczególną uwagę przykładamy do kolorystyki produktów i wysokiej jakości naszych wyrobów. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów . Jesteśmy bardzo elastyczni, możemy wykonać krótkie serie według zamówienia klienta.

W galerii prezentujemy kilkanaście wzorów kamizelek skórzanych, kożuszków skórzanych i czapek skórzanych pośród wielu, które najczęściej się sprzedają. Nie prezentujemy wszystkich produkowanych przez nas modeli , gdyż jest ich zbyt wiele. Co roku wprowadzamy kilka nowych fasonów kamizelek, kożuszków i czapek.

Nasza oferta adresowana jest głównie do hurtowników i przedstawicieli handlowych, ponadto chętnieprzyjmujemy zamówienia indywidualne – od 1 sztuki.

Wszystkie zamówienia e-mail prosimy potwierdzić telefonicznie, w celu szczegółowego ustalenia kolorystyki i fasonu zamówienia. Termin realizacji zamówienia zależny jest od ilości i rodzaju zamówienia.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą gorąco zapraszamy do współpracy.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania