Dane kontaktowe

Lipowa 859, Lipowa 34-324
Telefon: 502-137-235
Telefon: (33) 867-13-20
Fax: (33) 867-13-20
Strona:www.instalsan.com

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

Instal-San Jan Cisek

Opis firmy

Nazywam się Jan Cisek. Prowadzę firmę INSTAL-SAN od 1981 roku. Mam więc, ponad 30 lat doświadczeń w projektowaniu i wykonastwie instalacji Centralnego Ogrzewania, Solarnych, Wodnych, Kanalizacyjnych, Gazowych i Centralnego Odkurzania. Nasze doświadczenie jest potwierdzone autoryzacjami najważniejszych producentów urządzeń, takich jak ROTEX, PARADIGMA, HEVALEX, BIASI, THERMONA, KOSPEL, ELEKTROMET, HERRMANN, SCHEER, DeDietrich, REMEHA, COSMOGAS i wielu innych. Proszę nacisnąć na logo aby zobaczyć certyfikat autoryzacji danej firmy.


Mogę poszczycić się wieloma nagrodami z targów instalacyjnych i budowlanych za nowatorskie rozwiązania w technice ogrzewania. Możecie je zobaczyć klikając na miniaturki powyżej.


Rozsądne ceny i fachowość jaką oferujemy, powodują, że nasi klienci do nas wracają. Jestem z tego dumny, bo wzajemne zaufanie to podstawa dobrej współpracy.


Jeśli więc masz do wykonania jakąś instalację, lub chcesz unowocześnić istniejącą, to zapraszam na konsultacje ze mną - przeanalizujemy Twoje potrzeby i zastanowimy się nad najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Oferta firmy

PROJEKTY, KOSZTORYSY, WYKONASTWO I SERWIS INSTALACJI:


CENTRALNE OGRZEWANIE:
GAZOWE, OLEJOWE, WĘGLOWE I NA PALIWA ALTERNATYWNE


INSTALACJE SOLARNE - CIEPŁA WODA I WSPOMAGANIE C.O.


INSTALACJE GAZOWE


INSTALACJE WODNE I KANALIZACYJNE


CENTRALNE ODKURZANIE

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania