Dane kontaktowe

Maszewska 9a, Goleniów 72-100
Telefon: (91) 407 23 97
Telefon: 508 137 026
Fax: (91) 407 23 96
Strona:www.lidan.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

Lidan

Opis firmy

opis działalności:

Firma LIDAN jest stale rozwijającą się firmą meblarską działającą na goleniowskim rynku już od 2003 roku. Dowodem na to jest utworzenie w 2008 roku nowego stoiska meblowego LIDAN Piękne Kuchnie w Galerii Wnętrz K3 w Goleniowie. Długoletnie doświadczenie związane z produkcją mebli oraz współpraca z najlepszymi producentami akcesorii meblowych jest gwarancją wysokiej jakość naszych usług. Zastosowane przez nas najnowsze rozwiązania sprawią, że Państwa kuchnia będzie nie tylko piękna, ale i funkcjonalna.

Załogę firmy LIDAN tworzy profesjonalny zespół rzemieślników wykonujących szeroki zakres usług stolarskich na specjalne zamówienia. Naszą pracę charakteryzuje nie tylko zawodowa precyzja i solidność w tworzeniu, ale przede wszystkim zmysł artystyczny i indywidualne podejście do klienta. Każde zamówienie jest szczegółowo projektowane wraz z udziałem Zamawiającego, podczas którego oferujemy fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego materiału oraz wykończenia. Dzięki takim rozwiązaniom razem z nami wejdą Państwo w posiadanie swoich wymarzonych mebli.

Oprócz fachowej i kompleksowej obsługi zapewniamy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, bezpłatne pomiary, wyceny, wizualizacje 3D. Wyznaczamy dogodne terminy realizacji każdego zamówienia. Nasze produkty dostępne są za gotówkę jak i w systemie ratalnym.

Do realizacji zamówienia wykorzystywane są wysokiej jakości narzędzia, co w połączeniu z doświadczeniem zawodowym gwarantuje zadowolenie klienta. Aby złożyć zamówienie na usługi firmy Lidan zapraszamy do kontaktu.

Oferta firmy

OFERTA

Meble kuchenne nowoczesne
Meble kuchenne klasyczne
Wyposażenie

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania