Powrót na listę wyszukiwania

Firma Kana Beata Szparaga

Opis firmy

KANA to skład kostki brukowej i galanterii betonowej firmy JADAR, LIBET i innych producentów, kostki granitowej oraz kamienia dekoracyjnego ogrodowego.Oprócz standardowych wzorów kostki brukowej takich jak: Behaton, Holland, Uni Stone, Uni Decor, Big Stone,posiadamy również kostki dekoracyjne: Nostalit, Arco, Bulwar, Circus, Granito, Meduza, Old Stone, Venus, Viva oraz kostki uszlachetniane poprzez: płukanie (lux), postarzanie (antyk) i melanż. Nieodzownym elementem w dekoracji otoczenia jest galanteria betonowa. W sprzedaży posiadamy nie tylko elementy drogowe, takie jak: obrzeża, krawężniki i cieki wodne, ale również palisady, donice i obrzeża dekoracyjne, elementy łupane oraz elementy schodowe i ogrodzeniowe.Wszystkie wyroby firmy JADAR posiadają gwarancję 10 lat oraz spełniają wymagania Polskich Norm oraz Aprobat Technicznych i dopuszczane są do sprzedaży na podstawie Krajowych Deklaracji Zgodności.Prowadzimy sprzedaż detaliczną ( na metry kwadratowe i sztuki) oraz sprzedaż hurtową. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak również firmy brukarskie oraz inwestycje.

Proponujemy dogodne warunki handlowe. Oferujemy projekt oraz transport z rozładunkiem.

Oferta firmy

Kostka brukowa występuję w następujących grubosciach:

- 4 cm – może być stosowana do budowy ciągów pieszych, chodników, ścieżek rowerowych, opasek wokół budynku oraz do budowy, tarasów, schodów, podjazdów do garaży. Nawierzchnia taka jednak nie powinna przenosić obciążeń większych niż 2,5 tony.

- 6 i 7 cm – stosowana jest do budowy ciągów pieszych, chodników, parkingów, placów magazynowych, wewnętrznych dróg osiedlowych oraz dróg lokalnych dla pojazdów o masie nie przekraczającej 25 ton.

- 8 cm – najczęściej wykorzystywana jest do budowy dróg, parkingw, placów składaowych i magazynowych oraz wszędzie tam, gdzie odbywa się ruch kołowy samochodów ciężarowych o masie przekraczającej 25 ton.

10 cm – kostka przeznaczona jest do zabudowy w miejscach, gdzie jest nasilenie ruchu ciężkich pojazdów o masie przekraczającej 40 ton.

W ofercie swojej posiadamy również kostkę granitową, piasek granitowy oraz żwirek ozdobny.

Kostka granitowa występuje w grubościach 4/6, 7/9, 8/11 w kolorze szarym. Stosowana jest do budowy ciągów pieszych, podjazdów, alejek oraz ogrodów. Szerokie zastosowanie ma jako dekoracja w połączeniu z kostką brukową.

Posiadamy standardowe wzory kostki brukowej takich jak: Behaton, Holland, Uni Stone, Uni Decor, Big Stone.

Kostka uszlachetniana poprzez: płukanie (lux), postarzanie (antyk) i melanż.

Nieodzownym elementem w dekoracji otoczenia jest galanteria betonowa. W sprzedaży posiadamy nie tylko elementy drogowe, takie jak: obrzeża, krawężniki i cieki wodne, ale również palisady, donice i obrzeża dekoracyjne, elementy łupane oraz elementy schodowe i ogrodzeniowe.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania