Dane kontaktowe

Nowoprojektowana 1, Stoczek Łukowski 21-450
Telefon: 500 126 615 251946848
Telefon: 602 239 259
Strona:izydory.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

Katarzyna Markiewicz Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Izydory

Opis firmy

Przeżyj przygodę w podlaskim krajobrazie pól, łąk, pagórków, strumieni, oczeretów, przydrożnych pomników i kapliczek. Odetchnij nieskażonym powietrzem, dotknij natury. Zachwyć się doliną rzeki Świder, odśwież historię bitwy pod Stoczkiem.
Zasmakuj w regionalnej kuchni.


Gwarantujemy wspaniałą przygodę, wiele atrakcji, wyśmienity posiłek, gry i zabawy w plenerze prowadzone przez pedagoga - animatora kultury.
Organizujemy kameralne spotkania
okolicznościowe:
rodzinne
towarzyskie
zawodowe

Posiłki podajemy w sali kominkowej i
w plenerze przy grillu i ognisku.
Goście mają do dyspozycji:
kąpielisko, park linowy różnej skali
trudności, pływanie tratwą,
pokonywanie trasy labiryntu,
trampolinę, szachy w plenerze,
wędkowanie, wędrówki piesze i
rowerowe szlakami historii w
otoczeniu chronionej przyrody.

Oferta firmy

Cały rok - Dworek, pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, sala kominkowa - jadalnia, czytelnia z własną biblioteką, sprzętem video i DVD dla 25 osób.Latem - domki campingowe z pełnym węzłem sanitarnym dla 70 osób, kawiarenka z tarasem.
PARK LINOWY *IZYDORY* - znajduje się na terenie Ośrodka Rekreacyjno - Sportowego IZYDORY przy ulicy Nowoprojektowanej 1 w Stoczku Łukowskim. Obiekt zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu IZYDORY, w pobliżu jazu na rzece Świder,po której to można popływać kajakami lub rowerami wodnymi a jednocześnie przy głównym obiekcie stanowiącym bazę noclegowo - gastronomiczną Ośrodka IZYDORY.
Atrakcyjna lokalizacja PARKU daje możliwość zdrowego i przyjemnego spędzenia czasu oraz jest dodatkowym walorem dla korzystających z aktywnej formy wypoczynku i relaksu.Na terenie Ośrodka jest Bar czynny od 8 do 22 lato 23 w którym to serwujemy posiłki wyłącznie robione od podstaw na miejscu /makaron,pierogi ,kaczka pieczona ,golonka w kapuście itp./

Zachęcamy do korzystania z urządzeń PARKU :
-rodziny z dziećmi w różnym wieku,
-grupy zorganizowane,
-osoby indywidualne.PARK CZYNNY CODZIENNIE
OD 10.00 DO 20.00Na miejscu istnieje możliwość zakwaterowania,
a bar "DWOREK" poleca smaczne dania
kuchni domowej oraz gorące i zimne napoje.

PARK LINOWY *IZYDORY* jest miejscem, gdzie realizowane są cele sportowo-rekreacyjne, edukacyjne oraz promujące zdrowy tryb życia. PARK wkomponowany jest w krajobraz kulturowo-przyrodniczy lasu IZYDORY i stanowi jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert edukacyjno-turystycznych i rekreacyjnych OŚRODKA IZYDORY.
Serdecznie zapraszamy do OŚRODKA IZYDORY na rodzinne i towarzyskie uroczystości. Spełnimy Twoje życzenia i oczekiwania kulinarne proponując tradycyjną kuchnię, a także niekonwencjonalne posiłki. Oferujemy noclegi w domu wypoczynkowym oraz w domkach campingowych w lesie nad wodą.
W naszym Ośrodku :
- wypoczniesz z rodziną
- spotkasz się z przyjaciółmi
-zorganizujemy urodziny
Twojego dziecka.

Do dyspozycji gości oferujemy:
- park linowy różnej skali trudności,
-plac zabaw dla dzieci,
- trampolinę,
- wędkowanie,
- wędrówki piesze i rowerowe szlakami historii w otoczeniu chronionej przyrody.
Ośrodek Izydory położony jest w wymarzonym miejscu dla organizowania wypoczynku i edukacji. Usytuowanie, historia miejsca i jej domowników, piękna i bogata przyroda - dają nieograniczone możliwości zorganizowania atrakcyjnego, aktywnego wypoczynku, zajęć sportowych, dydaktycznych z zakresu literatury, historii, przyrody, ekologii, wychowania obywatelskiego.

W okolicy znajdują się 4 rezerwaty przyrody: Jata, Topór z borami jodłowymi unikatowymi w całej Europie i z 200 letnią jodłą, tzw.Królową Łukowską oraz Kulak i Dąbrowy Seroczyńskie pełne chronionych gatunków.
Rzeźba terenu oraz liczne obiekty sportowe: park linowy, odkryte kąpielisko, boiska sportowe, stadion, hala sportowa, korty tenisowe - pozwalają stworzyć atrakcyjny dostosowany do wieku dzieci program sportowo-rekreacyjny, a wieczory spędzić przy ognisku, w ogrodzie ub lesie nad stawami. Dzieci mogą również zapoznać się z gospodarstwem rolnym.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania