Powrót na listę wyszukiwania

Wywóz Odpadów Płynnych Andrzej Figura

Opis firmy

Prowadzimy usługi w zakresie wywozu odpadów płynnych. Obsługujemy zarówno instytucje, firmy jak i klientów indywidualnych.Dysponujemy profesjonalnym sprzętem zapewniającym sprawne i dokładne wykonanie usług.Posiadamy samochody o różnych pojemnościach w zależności od państwa potrzeb: posiadamy pojedyncze asenizacje o pojemnościach 14 m3 oraz 21 m3. Zapewniamy bardzo krótkie terminy realizacji powierzonych zgłoszeń, błyskawicznie reagujemy na sytuację awaryjne.
Marki i specjalizacje
Jesteśmy firmą, która na rynku krakowskim działa już od 1991 r. Zajmuje się wywozem odpadów płynnych, samochodami takich marek jak Mercedes oraz Scania.

Oferta firmy

Andrzej Figura oferuje usługi w branży asenizacja i wywóz nieczystości w miejscowości Kraków i jej okolicach. Świadczy także usługi transportowe.Prowadzimy usługi w zakresie wywozu odpadów płynnych. Obsługujemy zarówno instytucje, firmy jak i klientów indywidualnych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem zapewniającym sprawne i dokładne wykonanie usług.Posiadamy samochody o różnych pojemnościach w zależności od państwa potrzeb: posiadamy pojazdy asenizacyjne o pojemnościach 14 m3 oraz 21 m3. Zapewniamy bardzo krótkie terminy realizacji powierzonych zgłoszeń (do 4 godzin od zgłoszenia). Jesteśmy firmą, która na rynku krakowskim działa już od 1991 r. Zajmujemy się wywozem odpadów płynnych, samochodami takich marek jak MAN, Mercedes oraz Scania

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania