Powrót na listę wyszukiwania

Autoblachen Firma Blacharsko-Samochodowa Marek Kurzydym

Opis firmy

Firma AUTOBLACHEN już od 20 lat działa na terenie Gdowa i okolic, specjalizuje się w pracach blacharskich i lakierniczych.

Oferta firmy

Dysponuje dwoma płytami do naciągania pojazdów, czyli ustawiania karoserii.
Posiadamy uprawnienia do holowania pojazdów specjalistycznym sprzętem.
Prowadzi całodobowy punkt Pomocy Drogowej.
Niedawno zainstalowała nowoczesną, bez pyłową komorę lakierniczą.
Komputerowa mieszalnia lakierów pozwala wybrać dowolny kolor.Firma wykonuje kompleksowe naprawy powypadkowe wszystkich typów samochodów od osobowych poprzez dostawcze aż do ciężarowych. Wszystkie prace wykonywane są na specjalistycznych płytach naprawczych firmy HERKULES.Świadczymy naprawy bezgotówkowe na podstawie umow z towarzystwami ubezpieczeniowymi takimi jak: PZU, WARTA, Polonia,Samopomoc S.A

W zakładzie posiadamy 14 stanowisk naprawczych, w tym stanowisko kanalowe, podnosnikowe a także stanowisko diagnostyczne. Ważną zaletą firmy jest posiadanie samochodów zastepczych, udostepnianych klientom na czas naprawy.
Firma posiada nowej generacji, bezpyłową, komorę lakierniczą, oraz komputerowy system mieszania lakierów, który pozwala uzyskać dowolny kolor i uniknąć wszelkich kłopotów związanych z niedokładnym doborem składników. W procesie malowania stosuje się najnowszej generacji farby na bazie wodnej. Ich zaletą jest to, że są one ekologiczne i nie szkodliwe dla środowiska.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania