Dane kontaktowe

Stadła 59, Podegrodzie 33-386
Telefon: 508-523-163
Telefon: 505950572
Fax: 184420182
Strona:cartuzo.com.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

PPH CARTUZO-Producent Opakowań Kartonowych

Opis firmy

Firma CARTUZO jest jednym z największych producentów opakowań kartonowych w swoim regionie oraz jednym z większych w kraju . Duże zdolności produkcyjne oraz dopasowanie się do potrzeb każdego klienta gwarantują elastyczność i wysoką zdolność produkcyjną. Firma przetwarza zarówno papier jak i tworzywa sztuczne ,posiada również certyfikat ISO 9001:2008. W celu osiągnięcia najwyższej jakości ekstruzja, laminowanie i fleksodruk odbywają się we własnym zakresie.

Gwarantem wysokiej jakości jest długoletnie doświadczenie firmy . Dowodem tego są trwałe kontakty partnerskie z klientami. To właśnie oni cenią korzyści kompetentnego partnera. Produkty firmy CARTUZO - codziennie sprawdzane we wszystkich wiodących sieciach oraz gałęziach przemysłu - ujmują swoją funkcjonalnością i reklamą Państwa marki. W branżach spożywczo-przemysłowych obok zalet optycznych szczególną rolę odgrywają wytrzymałość opakowań oraz szeroki asortyment produktów o różnorodnym znaczeniu.

Klienci z branży przemysłowej dobrze znają stałą walkę o udział na rynku i miejsce na regale. W tej rynkowej walce rywalizacja jest twarda. Tutaj aby móc się wykazać, należy wykorzystać każdą możliwość. Dajcie Państwo swoim klientom sygnał do zakupu opakowań, a nasza firma zaoferuje Państwu w tym zakresie optymalne najlepsze rozwiązania!

Wobec środowiska firma CARTUZO czuje się szczególnie zobowiązana. W praktyce oznacza to, że oferuje opakowania oparte na bazie nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska technologiach. Prowadzimy ciągłe prace nad rozwojem produktów przyjaznych dla środowiska, energooszczędnych i dających się recyklingować. Stała redukcja grubości materiału przy zachowaniu identycznej, a nawet zwiększonej wytrzymałości, zmniejsza wagę produktu i tym samym koszty magazynowania i dystrybucji klientów. Równocześnie oszczędzając cenne surowce.
Szeroki asortyment produkowanych w naszej firmie opakowań opartych oraz wzorowanych wg. Międzynarodowego Katalogu Opakowań FEFCO pozwala nam wykonywać opakowania całego asortymentu .

Oferta firmy

Produkujemy i dostarczamy na rynek wyłącznie opakowania najwyższej jakości spełniające w zakresie parametrów technicznych wszystkie oczekiwania klientów. Podstawowa nasza oferta obejmuje m. in.

- opakowania zbiorcze
- opakowania standartowe
- opakowania wykrawane
- opakowania jednostkowe
- opakowania z dnem samo składającym
- wielokolorowe nadruki w dowolnej technice
- opakowania fasonowe
- i inne opakowania zawsze zgodne z wymogami przyszłego kontrahenta

Do opakowań wykorzystujemy surowiec pochodzący z kwalifikowanych źródeł tj. wytwórców gwarantujących wysoki poziom jakości zgodny z normą ISO 9002 oraz wiarygodność handlową. Naszym przyszłym klientom oferujemy profesjonalną obsługę wiarygodność handlową wysoką jakość wykonania, krótkie terminy, realizacji, konkurencyjne ceny. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych przez nas opakowań zdobyliśmy renomę i zaufanie kilkunastu firm i przedsiębiorstw krajowych zaopatrujących się od lat w nasze produkty.


W związku z rozbudową i poszerzeniem naszej dzialalności poszukujemy nowych odbiorców naszych opakowań, a także innych form współpracy w tej branży.

Jeżeli zainteresuje Państwa nasza oferta prosimy o kontakt z naszą firmą. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji, prześlemy próbki naszych produktów jak również dopasujemy się do Państwa potrzeb.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania