Dane kontaktowe

Czermin 53 a, Czermin 63-304
Telefon: 62 742 38 37
Telefon: 609 565 805
Strona:kotly-grzewcze.com.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

Zakład Ślusarsko-Kotlarsko-Murarski JM Jacek Markiewicz

Opis firmy

Zakład Ślusarski "JM" Jacek Markiewicz jest bezpośrednim producentem kotłów centralnego ogrzewania i wykonawcą instalacji c.o. Działamy na rynku już od 1998 roku.


Oferujemy swoje usługi w zakresie doradztwa, wykonawstwa i dostaw:

- kotłów centralnego ogrzewania

- montażu i demontażu kotłów

- wykonania kotłowni od podstaw

- remontów kotłów i kotłowni "pod klucz"

- kominów stalowych


Nasze wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej pozwala nam na doradztwo w doborze odpowiedniej wielkości kotłów w zależności od warunków pracy i kubatury ogrzewanych pomieszczeń, wynikających z danych techniczno-eksploatacyjnych zawartych w DTR.Wszystkie urządzenia wykonane są w oparciu o Polskie Normy, zgodnie ze wszystkimi odnoszącymi do ich budowy przepisami i posiadają wymagane świadectwa i certyfikaty. Na bezawaryjną pracę udzielamy 3 letniej gwarancji. Jako bezpośredni producent i wykonawca oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość naszych usług i wyrobów oraz stosujemy indywidualne negocjacje cenowe. Oferujemy również bezpłatną dostawę naszych wyrobów do odbiorcy.

Oferta firmy

Regulator pracy kotła PROTON

Steruje pracą pompy c.o. i wentylatora nadmuchowego. Przeznaczony do sterowania kotłami nadmuchowymi np. UKS-GM. Prosta obsługa, łatwa zmiana nastaw. Sterownik posiada wstępnie ustawione najważniejsze parametry pracy. Występuje również w wersji z algorytmem PID. Możliwość podłączenia panela pokojowego PILOT R lub każdego innego panela pokojowego.Regulator pracy kotła ARGON

Regulator ten nadzoruje pracę pompy c.o., wentylatora nadmuchowego oraz podajnika ślimakowego. Przeznaczony do sterowania kotłami wyposażonymi w automatyczne układy dozowania paliwa w obszar jego spalania. Możliwość podłączenia panela pokojowego PILOT R lub każdego innego panela pokojowego. Czytelne menu, łatwa obsługa.Oferujemy swoje usługi w zakresie doradztwa, wykonawstwa i dostaw:

- kotłów centralnego ogrzewania
- montażu i demontażu kotłów
- wykonania kotłowni od podstaw
- remontów kotłów i kotłowni "pod klucz"
- kominów stalowych

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej pozwala nam na doradztwo w doborze odpowiedniej wielkości kotłów w zależności od warunków pracy i kubatury ogrzewanych pomieszczeń, wynikających z danych techniczno-eksploatacyjnych zawartych w DTR.

Wszystkie urządzenia wykonane są w oparciu o Polskie Normy, zgodnie ze wszystkimi odnoszącymi do ich budowy przepisami i posiadają wymagane świadectwa i certyfikaty. Na bezawaryjną pracę udzielamy 3 letniej gwarancji. Jako bezpośredni producent i wykonawca oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość naszych usług i wyrobów oraz stosujemy indywidualne negocjacje cenowe. Oferujemy również bezpłatną dostawę naszych wyrobów do odbiorcy.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania