Dane kontaktowe

Niekłonice 7e, Świeszyno 76-024
Telefon: 608 420 676
Strona:www.ekotrans.koszalin.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

EKOTRANS Adam Kołodziejczyk

Opis firmy

Firma EKOTRANS istnieje już od ponad 20 lat, z małej rodzinnej firmy na przestrzeni lat przemieniała się w prężnie rozwijające i funkcjonujące przedsiębiorstwo. Obszarem swojej działalności obejmuje województwa zachodniopomorskie oraz gminy ościenne i województwa.

Firma zajmuje się głównie pracami rozbiórkowo - wyburzeniowymi, budową dróg gruntowych przy użyciu materiałów własnych oraz transportem materiałów sypkich i robotami ziemnym. Prowadzi również sprzedaż kruszywa recyclingowego oraz ziemi i pospółki na trenie bazy w Niekłonicach.

Firma zrealizowała wiele inwestycji dla osób i inwestorów prywatnych, współpracowała z gminami województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i pomorskiego wykonując inwestycje z zamówień publicznych. Wizytówką firmy jest kilkanaście terenów porozbiórkowych, dróg gruntowych w gminach Koszalin, Manowo, Biały Bór, Szczecinek, Kołobrzeg a także dróg prywatnych, stawów.

Na przestrzeni lat firma EKOTRANS nabierała cennych doświadczeń i rozbudowywała swoją bazę sprzętową. Przez te lata firma stworzyła własne rozwiązania techniczne, a także zgromadziła wykwalifikowaną kadrę oraz wyspecjalizowaną bazę maszynową. Dzięki temu EKOTRANS może zaoferować państwu usługi i wykonawstwo na najwyższym poziomie. Podczas naszych działań staramy się zachować zasady recyklingu - wszystkie odpady powstałe w wyniku naszych prac są przetwarzane na kruszywo, składowane na terenie naszego zakładu i ponownie wykorzystywane.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania