Powrót na listę wyszukiwania

Firma EW-MAR Marek Mięczkowski

Opis firmy

Nasza firma produkcyjno - handlowa działa od 1993 r. w branży upominkowej. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją oraz dystrybucją oferowanych przez nas obrazów piaskowych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Od lat z powodzeniem zaopatrujemy odbiorców hurtowych oraz sklepy.

Nasze ruchome obrazy piaskowe są bardzo atrakcyjne, efektowne, wysokiej jakości, wykonane głównie ze szkła, metalu i plastiku.

Asortyment naszych obrazów piaskowych stale aktualizujemy i rozwijamy, wzbogacając go o coraz nowe pozycje, tak, aby zaspokoić w pełni potrzebny i oczekiwania naszych klientów.

Nasze obrazki piaskowe sprzedają się zwłaszcza w sklepach pamiątkarskich. Pejzaże piaskowe są doskonałym upominkiem, pamiątką z miejscowości turystycznych.

Proponujemy ponadto na wyrobie wykonanym w plastiku umieszczenie dowolnego napisu wg Państwa życzeń np.: miejscowość w której obrazy będą sprzedawane przez Państwa. Możemy również umieścić dowolną reklamę np. logo Państwa firmy.

Oferujemy również kompleksową obsługę naszego odbiorcy, obejmującą załadunek towaru, dostawy własnym transportem, procedurę celną przy zamówieniach z po za UE.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem oraz do nawiązania z nami kontaktu, który jak spodziewamy się, rozpocznie naszą owocną i satysfakcjonującą obie strony współpracę.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania