Powrót na listę wyszukiwania

Spiżarnia u Jakuba Restauracja Caffeteria Pizzeria Pub

Opis firmy

Restauracja

Dania kuchni polskiej, włoskiej i węgierskiej oraz kuchnia rozmaitości czyli dla każdego coś dobrego. Doskonałe potrawy przygotowywane na bieżąco ze świeżych składników najwyższej jakości ukoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.
Przepyszna pizza na oryginalnym włoskim cieście w trzech rozmiarach (największa ma aż 45cm średnicy!!!!) z fantastycznymi dodatkami w super cenie. Nie sposób się oprzeć....

Oferta firmy

Wymarzone miejsce na spotkanie z przyjaciółmi. Aromatyczna kawa i herbata w akompaniamencie domowego ciasta lub deseru. Dobre drinki, zawsze chłodne piwo w wielu rodzajach, przemiła atmosfera i fajne wnętrze sprawiają, że chce się tu być...Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę Cateringu połączoną z kompleksową organizacją imprez.

Serwujemy doskonałej jakości potrawy wg tradycyjnych receptur, przygotowywanych z najwyższej jakości produktów, oferujemy estetyczne przygotowanie miejsca imprezy, profesjonalną obsługę przed, w trakcie i po imprezie. Podczas imprez zapewniamy także najwyższej jakości oprawę muzyczną (wg życzenia) z osobą prowadzącą.

Na życzenie klienta zapewniamy także transport gości oraz organizujemy noclegi dla gości w standardzie określonym przez Klienta.

Imprezy organizujemy w miejscu (mieście) wskazanym przez Klienta lub w naszym lokalu.

W załączeniu przedstawiamy kilka propozycji Cateringu, które mogą być przez Państwa dowolnie zmieniane i dobierane wg gustu i smaku. Jeśli nie znajdą Państwo w załączonych przykładach ulubionego menu, przygotujemy wszelkie potrawy na życzenie Klienta w równie atrakcyjnych cenach.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania