Powrót na listę wyszukiwania

WOJAR S.C. WOJCIECH RYBAK JAROSŁAW WASZCZUK

Opis firmy

Nasz zakład istnieje od roku 1996 i od początku swojej działalności byliśmy związani z rynkiem gazu płynnego.
Posiadamy bardzo duże doświadczenie przy obsłudze i montażu instalacji zbiornikowych.
Na zlecenie firm gazowych od roku 1996 do dnia dzisiejszego wykonaliśmy podłączenia ok. 5500 zbiorników. Przez te lata ułożyliśmy ogółem ok. 82500 mb gazociągów do gospodarstw oraz obiektów przemysłowych.
Wykonujemy profesjonalne podłączenia zbiorników o pojemności 2700 l, 4850 l, 6700 l, także w zestawach od Z-1 do Z-12 oraz w wersji podziemnej.
Przyłącza oraz instalacje wewnętrzne wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami, z materiałów posiadających atest Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.
Specjalizujemy się również w pracach związanych z wykonywaniem instalacji gazowych spawanych z rur czarnych, miedzianych lutowanych lutem twardym, skręcanych, zaciskanych oraz montażem urządzeń przystosowanych do gazu propanowego.
Jesteśmy w stanie kompleksowo u klienta wykonać instalację zewnętrzną i wewnętrzną.
Posiadamy odpowiednie uprawnienia do wykonywania prac:

- Dozór, eksploatacja urządzeń i sieci gazowych oraz urządzenia i instalacje gazu ziemnego i płynnego.
- Kierownictwo, dozór i eksploatacja instalacji na gaz płynny i ziemny
- Montażowych i pomiarów ochrony odgromowej
- Instalacje siły i oświetlenia oraz urządzenia napędowe
- Kierownika budowy i robót w specjalności instalacyjno- inżynieryjnej w zakresie instalacji sanitarnej do kontrolowania i nadzorowania budowy i robót, wykonywania projektów.

Specjalizujemy się również w montażu promienników rurowych, ceramicznych oraz nagrzewnic gazowych takich firm jak: MASTER, ROBUR, SOLGAZ, SYSTEMA, WHAIT.
Nie zdarzyło się aby nasz zakład został ukarany za nieterminowe lub niefachowe wywiązywanie się z powierzonych zadań.
Prace wykonujemy głównie z materiałów własnych lecz istnieje możliwość wykonywania z materiałów powierzonych. Posiadamy własny tabor transportowy m.in. 3 samochody z żurawiami HDS oraz sprzęt do prac na wysokości (samojezdny podnośnik koszowy).
Wszyscy pracownicy posiadają aktualne dopuszczenia do prac w tym do prac na wysokości oraz aktualne szkolenia BHP.
Zakład nasz posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – Partner Przedsiębiorcy Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A.

Oferta firmy

Zbiorniki naziemne, podziemne i zakopcowane o pojemności 2700 L, 4850 L, 6400L.Dostawę zbiornika pod wskazany adres (transport HDS).Dostawę prefabrykowanej płyty pod zbiornik.Wykonanie przyłącza gazowego od zbiornika do budynku.Wykonanie prac ziemnych.Wykonanie instalacji wewnętrznej gazowej w budynku.Wykonanie projektu.Nadzór kierownika budowy i robot.W przypadku wymiany zbiornika z dzierżawionego na własny - przetankowanie gazu.Sporządzenie kompletnej dokumentacji do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego i Nadzór Budowlany.Przeprowadzamy badania okresowe instalacji.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania