Powrót na listę wyszukiwania

Stolarnia ZEP Jendrasiak - Producent schodów drewnianych

Opis firmy

Firma Stolarnia–Tartak ZEP Jendrasiak została założona w 1957 roku przez seniora rodu Edwarda Jendrasiaka. Na początku działała jako mały zakład rzemieślniczy świadczący usługi dla okolicznej ludności. Z biegiem czasu firma rozrastała się stale podnosząc poziom świadczonych usług i jakość wykonywanych produktów. W roku 1989 do Edwarda dołączyło dwóch jego synów, Zbigniew i Paweł, zawiązując spółkę. Stąd wywodzi się nazwa firmy ZEP – Jendrasiak. Od tego momentu firma bardzo szybko się rozwijała. Zakupione tereny pozamiejskie stały się podstawą obecnego zakładu, na którym z biegiem czasu powstawały kolejne hale produkcyjne. W 2006 roku firma wdrożyła System Kontroli Jakości ISO 9001 : 2000. W 2010 roku Edwarda Jendrasiaka w spółce zastąpił jego wnuk Tomasz, który z firmą związany jest od 2000 roku.

Obecnie Stolarnia posiada własny tartak, komputerowo sterowane suszarnie drewna, hale produkcji schodów, drzwi i okien oraz nowoczesne maszyny w tym 5-cio osiowe centra firmy HOMAG. Na terenie zakładu znajdują się również biura projektowe oraz salon wystawowy, w którym klienci mogą oglądać produkty ZEP–Jendrasiak. W firmie pracuje ponad 120 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

Głównymi produktami firmy są:

schody drewniane w różnych kombinacjach ze stalą nierdzewną, szkłem czy kamieniem,
ekskluzywne drzwi wewnętrzne i zewnętrzne wykonywane wg katalogów, a także na indywidualne życzenie klienta.
okna drewniane,
ekskluzywne meble z drewna litego według życzenia klienta.

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynkach Zachodniej Europy. Dlatego jeśli oczekujecie Państwo produktów stolarskich na najwyższym poziomie szczerze się polecamy oferując przy tym pełną gwarancję.

Z poważaniem

Z.E.P. Jendrasiak

Oferta firmy

Drzwi drewniane zewnętrzne Oferowane przez nas drzwi wykonujemy według projektu lub zdjęcia dostarczonego.. Schody drewniane na beton lub konstrukcję metalową Jeśli posiadacie Państwo betonową lub stalową.. Ekskluzywne meble drewniane Jeśli macie Państwo swój własny pomysł na mebel - mebel ekskluzywny..

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania