Dane kontaktowe

Kolejowa 25, CZUDEC 38-120
Telefon: 782 485 174
Telefon: 691 723 392
Strona:pibado.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

PIBADO Torby narzędziowe Anna Gurbisz

Opis firmy

Drodzy Państwo

Nasza firma zajmuje się produkowaniem wyrobów kaletniczych, a w szczególności specjalizujemy się w produkcji toreb narzędziowych, wykonanych ze skóry lub eko-skóry. Torby te, w większości wykładane są tekturą walizkową, a także wzmocnione są kątownikiem aluminiowym lub nitami. Nasze torby posiadają zamki. Produkujemy również różnego rodzaju etui i pasy na narzędzia oraz kamizelki.

Głównym celem naszej działalności jest produkowanie, najwyższej jakości produktów skórzanych, spełniających wysokie wymagania naszych klientów. Wszystkie nasze produkty cechują się solidnym, kunsztownym wykonaniem, wytrzymałością, trwałością i estetyką. Co sprawia , że każdy produkt naszej firmy jest w istocie rękodziełem.

Dla naszej firmy najważniejszy jest klient. Szczycimy się profesjonalną obsługą klienta. Robimy wszelkie starania, aby być w stałym kontakcie z naszymi klientami. Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług oraz optymalne rozwiązania dla ich firm.

Oprócz standardowych ofert, przyjmujemy także indywidualne zamówienia.

Wszystkie Państwa zamówienia realizujemy wysyłając towar pocztą lub za pomocą wybranego spedytora. Jest również możliwość odebrania zamówienia osobiście.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszą firmą. Prosimy pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą „PIBADO”

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania