Dane kontaktowe

ul. Przemysłowa 8, Jarocin 63-200
Telefon: (62) 505 22 88
Fax: 62-594 40 11
Strona:www.ginaso.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

GINASO Andrzej Gintrowicz

Opis firmy

Firma GINASO powstała w 1991 roku. Zajmuje się głownie sprzedażą hurtową artykułów przetwórstwa mięsnego. Od samego początku firma prężnie się rozwija i jest obecnie dobrze rozpoznawana w branży na terenie województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Firma przykłada ogromną wagę do jakości dostarczancyh wyrobów i jakości wykonywanych usług. Oznaką tej dbałości jest doskonale wyposażony magazyn oraz nowy tabor samochodowy przystosowany do transportu artykułów spożywczych.

Oferta firmy

Od 1991 roku firma GINASO buduje pozycję lidera w dystrybucji wędlin i mięsa na terenie Wielkopolski oraz Dolnego Śląska.

Dbając o optymalny dobór asortymentu współpracujemy z renomowanymi producentami znanych ogólnopolskich marek, a także z wytwórcami wysokiej jakości wyrobów regionalnych.

Posiadamy wiedzę, doświadczenie, wyposażenie oraz sprzęt, gwarantujące wysoki poziom obsługi klienta. Szczególną uwagę przywiązujemy do sprawności logistycznej i jakości dostaw.

Dzięki prowadzeniu własnej sieci sprzedaży detalicznej znamy wymagania konsumentów. Zapewniamy doradztwo asortymentowe, stabilność polityki cenowej, okresowe promocje cenowe na wybrane produkty, indywidualne podejście do oczekiwań naszych partnerów.

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i podnoszeniu ich kompetencji realizujemy powyższe priorytety w sposób wzorcowy, zapewniając harmonijne współistnienie i rozwój naszym klientom. Dokładamy wszelkich starań, aby ścisła współpraca z nami stwarzała naszym klientom perspektywy długotrwałego sukcesu.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania