Powrót na listę wyszukiwania

Zakład Pogrzebowy Hades

Opis firmy

Zakład pogrzebowy "HADES" mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Targowej (obok Banku MBS) zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług pogrzebowych.

Profesjonalizm oraz najwyższa jakość usług wyróżniają nas na tle innych domów pogrzebowych. Praktykowana kultura pogrzebu oraz nasz szacunek do pracy sprawiają, iż jesteśmy Zakładem godnym zaufania.

Nasz wykwalifikowany personel pomoże w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z organizacją uroczystości pogrzebowej. Załatwimy wszelkie formalności związane z pogrzebem, by odciążyć Państwa w obliczu tak trudnych dla Państwa chwil.

Powierzone nam zadania wykonujemy z pełną starannością i profesjonalizmem, aby zapewnić godne pożegnanie bliskiej Państwu osoby.

Oferta firmy

Zakład pogrzebowy "HADES" świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji uroczystości pogrzebowych. Jeśteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

W naszej ofercie znajduje się m.in.:
- bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS,
- organizacja uroczystości pogrzebowych (płatności i formalności w kancelariach kościelnych i cmentarnych w imieniu klienta),
- kremacja zwłok,
- przygotowanie Zmarłych,
- administracja przyszpitalnego prosektorium w Nowym Dworze Mazowieckim,
- eksportacja Zmarłych z mieszkań, szpitali, hospicjów, domów opieki do naszej chłodni,
- posługa karawanami marki Mercedes,
- sprzedaż akcesoriów pogrzebowych
* trumny
* urny
* tabliczki
* krzyże
* klepsydry
* nekrologi
* ubrania dla Zmarłych.

Ponadto dysponujemy własną kaplicą pogrzebową, gdzie w ciszy i spokoju będą mogli Państwo pożegnać bliską osobę.

Oferujemy bogaty wybór wieńców, wiązanek oraz pająków na trumny i urny. Nasza pracownia florystyczna przygotowuje wyrafinowane i eleganckie kompozycje kwiatowe, które stanowią piękną ozdobę uroczystości pogrzebowej.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania