Dane kontaktowe

ul. Warszawska 43, Poznań 61-028
Telefon: (61) 650 31 66
Fax: (61) 650 31 67
Strona:www.adob.com.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

ADOB Sp. z o.o. Sp.k. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Consultingowe ADOB działające od grudnia 2007 w formie spółki komandytowej, zostało założone w roku 1990. W rezultacie dynamicznej strategii rozwojowej, na przestrzeni niemal 20 lat ukształtowały się cztery podstawowe kierunki działalności firmy:

produkcja nawozów mikroelementowych oraz chemikaliów nieorganicznych,
handel międzynarodowy nawozami i surowcami chemicznymi,
wdrażanie nowych technologi nawożenia,przyjaznych środowisku naturalnemu,
badania nad nowymi produktami i technologiami w branży rolniczej i chemicznej.

PPC ADOB jest producentem znanych od lat na rynku polskim, a obecnie również na rynkach Europy oraz innych kontynentów, nawozów o nazwie BASFOLIAR®, produkowanych na licencji BASF AG. Oferujemy także szeroką gamę nawozów mikroelementowych (również schelatyzowanych w formie EDTA, IDHA, HBED) wg technologii opracowanych przez własny dział badawczo-rozwojowy, przy współpracy m.in. z firmą BAYER AG. Realizujemy także zamówienia na mieszanki mikroelementowe o składzie dostosowanym do indywidualnych wymagań klienta.
Dzięki unikalnym procesom technologicznym nasza firma stała się znaczącym eksporterem takich nawozów jak saletra wapniowa, azotan magnezu, siarczan magnezu, które znajdują odbiorców w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach. Jesteśmy także importerem nawozów i surowców chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu. Z uwagi na zapotrzebowanie surowcowe naszego zakładu produkcyjnego jesteśmy w stanie osiągnąć korzyści skali, pozwalające na zaoferowanie atrakcyjnych cen na importowane towary.
Mając na uwadze konieczność ciągłego udoskonalania i dostosowania produktów do rosnących wymagań klientów, zespół wysokokwalifikowanych inżynierów naszej firmy pracuje nad nowymi wyzwaniami, czego efektem są innowacyjne technologie i produkty, chronione prawami patentowymi w kraju i zagranicą.

Oferta firmy

ADOB Bor
ADOB Cu IDHA
ADOB Fe IDHA
ADOB Mn
ADOB Mo
ADOB NP
ADOB PK
ADOB Zn

Basfoliar 36 Extra
Basfoliar 34
Basfoliar 12-4-6
Basfoliar 12-4-6+S
Basfoliar 6-12-6
Solubor DF

ProFit Cu IDHA
ProFit Fe IDHA
ProFit Mn IDHA
ProFit Zn IDHA

Cynk EDTA
Mangan EDTA
Miedź EDTA
Żelazo EDTA

ADOB ProFit 18+18+18
ADOB ProFit 4+12+38
ADOB ProFit 10+40+8
ADOB ProFit 25+8+8

NAWOZY DOGLEBOWE

CHEMIKALIA PŁYNNE
CHEMIKALIA STAŁE

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania