Dane kontaktowe

Kochanowskiego 47 lok. 43, Warszawa 01-864
Telefon: 22 560 70 00
Telefon: 22 560 70 70 do 73
Fax: 22 560 70 80
Strona:www.info-ekspert.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:

Info-Ekspert Sp. z o.o.

Opis firmy

INFO-EKSPERT jest wydawcą katalogów i programów komputerowych, służących do profesjonalnej wyceny pojazdów samochodowych.

Spółka jest ściśle związana ze środowiskiem rzeczoznawców samochodowych, z którymi współpracuje w badaniach rynku. Wynika to również z faktu, że założycielami i właścicielami Spółki są największe organizacje rzeczoznawcze w Polsce:


- Stowarzyszenie Rzeczoznawców Samochodowych - EKSPERTMOT (50 lat tradycji),- Eksperci Techniczno-Motoryzacyjni "RZECZOZNAWCY-PZM SA"INFO-EKSPERT działa od 1992 roku. W tym czasie firma rozwijała swoje produkty zaczynając od niespełna 50-stronicowej broszurki "Pojazdy Samochodowe Wartości Rynkowe". Przez kolejne lata firma udoskonalała to opracowanie do obecnej postaci dwutomowego miesięcznika, w którym na około 1800 stronach publikowane są notowania wartości rynkowych większości pojazdów użytkowanych w Polsce.W 1997 roku INFO-EKSPERT weszła w kolejny dynamiczny okres swojego rozwoju wprowadzając nową gamę produktów - programy komputerowe. Początkowo w wersji dla DOS, a od stycznia 1998 roku w wersji dla WINDOWS oferuje "Komputerowy System INFO-EKSPERT" to program wspomagający sporządzanie i drukowanie wycen wartości pojazdów. W listopadzie 2005 roku podjęła kolejne wyzwanie wprowadzając do swojej oferty pierwszy program do wyceny pojazdów on-line - info-auto-net (do uproszczonej wyceny pojazdów), zaś w 2011 r. kolejny info-plus-net ( do profesjonalnej wyceny pojazdów).Publikacje INFO-EKSPERT są przygotowane na podstawie obserwacji i analiz rynku samochodowego, prowadzonych przez rzeczoznawców samochodowych. Gwarantuje to wysoką jakość i solidność zebranych informacji, które pochodzą z największych giełd samochodowych, auto-komisów, salonów sprzedaży oraz ogłoszeń prasowych z całej Polski.

Dzięki tak szerokiej gamie źródeł, dane przedstawiane w publikacjach INFO-EKSPERT są dokładnym odzwierciedleniem zmian cen pojazdów nowych oraz wartości rynkowych pojazdów używanych.Program jest systematycznie modernizowany i rozwijany tak, by jak najlepiej spełniał wymagania użytkowników.


W zależności od potrzeb istnieje możliwość wyboru wersji programu - począwszy od elektronicznej wersji wydawnictw książkowych, na programie umożliwiającym sporządzanie wycen dowolnie wybranych pojazdów (sprawnych, jak i w zróżnicowanym stanie uszkodzeń) skończywszy.
Możliwe jest wykonanie wyceny wartości pojazdu na okres obecny, jak i wcześniejszy przed 1996 rokiem. Dzięki owocnej współpracy z firmą AUDATEX POLSKA możliwe jest także automatyczne przenoszenie danych o naprawie pojazdu z systemów kalkulacyjnych tej firmy.W ramach programu realizowane są na życzenie klientów dodatkowe opcje umożliwiające daleko idące usprawnienia procesów oceny, kwalifikacji i rozliczeń szkód komunikacyjnych w towarzystwach ubezpieczeniowych.Program zapewnia wykonywanie wycen według procedur rzeczoznawczych, ubezpieczeniowych czy celnych.
Tworzone są także skomplikowane procedury współpracy informatycznej Programu z rozwiniętymi systemami informatycznymi wielu firm."Komputerowy System INFO-EKSPERT" znalazł szerokie uznanie u użytkowników. O jego jakości i przydatności najlepiej świadczy fakt, że dziś większość wycen pojazdów w Polsce jest wykonywana przy pomocy "Komputerowego Systemu INFO-EKSPERT".Uznanie dla produktów związane jest z wysokimi wymaganiami stawianymi przez użytkowników publikacji i programów, którym stara się sprostać zespół pracowników Spółki.


Oferta firmy

"Pojazdy Samochodowe WARTOŚCI RYNKOWE" to wydawnictwa książkowe zawierające notowania cen poszczególnych grup pojazdów, służące do sprawdzenia wartości bazowej wybranego pojazdu.

I tak:

część A zawiera notowania samochodów osobowych i kempingowych, motocykli, przyczep kempingowych i lekkich;

część B zawiera notowania samochodów terenowych, dostawczych i ciężarowych, autobusów, ciągników rolniczych, przyczep i naczep."Komputerowy System INFO-EKSPERT" to program do uproszczonej lub profesjonalnej wyceny pojazdów, w zależności od wersji pojazdów sprawnych i/lub uszkodzonych.

Występuje w 4 wersjach funkcjonalnych w konfiguracji jednostanowiskowej i serwerowej.
Zawiera wszystkie notowania z wydawnictw książkowych poszerzone o wyposażenie.


INFO-DANE - elektroniczna wersja wydawnictw książkowych, umożliwia sprawdzenie wartości bazowej pojazdu i porównania go z innym pojazdem.


INFO-AUTO - wersja umożliwiająca wykonanie uproszczonej wyceny pojazdu z uwzględnieniem podstawowych korekt m.in. za przebieg, datę pierwszej rejestracji, ilość właścicieli, wyposażenie standardowe i dodatkowe;

Występuje również w wersji online - info-auto-net


INFO-STANDARD - wersja do profesjonalnej wyceny pojazdu sprawnego, pozwalająca na wprowadzenie wszystkich korekt zarówno automatycznych jak i Użytkownika programu;


INFO-PLUS - program INFO-STANDARD poszerzony o moduł wyceny pojazdów po kolizjach drogowych.
Występuje również w wersji online - info-plus-net

Oferta INFO-EKSPERT skierowana jest do:
-rzeczoznawców i biegłych samochodowych,

-likwidatorów szkód i agentów w firmach ubezpieczeniowych,

-instytucji finansowych,

-urzędów administracji państwowej (celnych, skarbowych itp.),

-dealerów i auto-komisów

oraz innych instytucji, oraz osób zainteresowanych bieżącą sytuacją na rynku motoryzacyjnym.

Galeria firmy: