Dane kontaktowe

Partyzantów 42, LUZINO 84-242
Telefon: 663151234
Telefon: 607 085 290
Fax: 58 678 25 34
Strona:kleba.com.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

Tartak-Usługi Stolarskie Zygmunt Kleba

Opis firmy

Jesteśmy firma działającą w branży drzewnej od w 1985 roku, możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wiedzą.
Nieustannie ulepszamy proces produkcji, posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów i nowoczesny park maszynowy. Od 2009 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o produkcję stolarki PCV. Celem naszej firmy jest solidność i terminowe wykonanie wysokiej jakość produktu, dlatego też od tylu lat cieszymy się zaufaniem klientów. Realizujemy również indywidualne projekty.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Cięte indywidualnie, według potrzeb klienta. Wykonane z drewna sosnowego bądź świerkowego, impregnowane
w KUPRAFUNG – UNIEPALNIACZ metodą zanurzeniową.

Oferta firmy

Segmentowe bramy garażowe

Atrakcyjny wygląd, szeroki wybór modeli i elementów wykończenia bram, możliwość lakierowania w pełnej kolorystyce RAL sprawia, że bramy Beditom są atrakcyjne w różnorodnych zastosowaniach architektonicznych, zarówno w nowych jak i remontowanych obiektach. Realizujemy również indywidualne projekty, których celem jest stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych elementów wykończenia. Bramy garażowe Beditom produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości. Bogata paleta klasycznych i modnych kolorów pozwala na dostosowanie naszych bram do każdej elewacji i stolarki okiennej zgodnie z wymaganiami i życzeniami Klienta. Oprócz barw standardowych wykonujemy bramy w dowolnym kolorze zgodnie z paletą RAL.
Podłogi drewniane.

Drewniane podłogi są ponadczasowe, nadają wnętrzom charakteru i elegancji, są najzdrowsze i najlepsze dla naszego domu. Drewno nie wywołuje alergii, nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu. Wycisza mieszkanie - zapewnia izolację akustyczną. Dzięki właściwościom higroskopijnym reguluje mikroklimat w domu. To tzw. "ciepła podłoga" czyli odczuwany przez nas efekt izolacji termicznej jaką stanowi naturalne drewno.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania