Powrót na listę wyszukiwania

SZKOŁA TAŃCA KATARZYNY KAŁUZIAK

Opis firmy

Pierwszy wspólny krok mamy już za sobą - jesteś na naszej stronie! Ogromnie się cieszymy, że jesteś z nami! Mamy Ci do zaoferowania bardzo wiele. Chcielibyśmy pokazać Ci jaką radość można czerpać z tańca, jak przyjemnie można spędzić swój wolny czas w rytmie muzyki, jakich ciekawych ludzi możesz poznać, a także jak możesz zadbać o swoją sylwetkę i figurę. Taniec jest jedną z najpiękniejszych form wyrażania emocji. Radość, zmysłowość, złość czy smutek – każdy taniec ma swoje własne znaczenie. Jeśli ruch sprawia Ci przyjemność i chętnie uczysz się nowych rzeczy - z przyjemnością powitamy Cię w naszych progach.

Drugi krok należy do Ciebie - rozejrzyj się po stronie, dowiedz się o kursach, pomyśl co Cię zainteresuje, w czym się chcesz sprawdzić. My z przyjemnością pomożemy dobrać coś właśnie dla Ciebie.

Trzeci krok i kolejne chcielibyśmy postawić wspólnie z Tobą na naszym parkiecie przy ul. Polnej 6 w Sieradzu! Czekamy na Ciebie!

Oferta firmy

TANIEC WSPÓŁCZESNYSALSA SOLOTANIEC BRZUCHAPOLE DANCEFLAMENCOZUMBABOOLYWOOD DANCEBRAZYLIJSKIE JIU-JITSUCAPOEIRAKALARIJOGANAUKA GRY NA INSTRUMENTACH PERKUSYJNYCH, FLECIE PROSTYM, GITARZE AKUSTYCZNEJ, KEYBOARDZIE I AKORDEONIE
Oferta skierowana głównie do dzieci i młodzieży. Zakwaterowanie w pokojach grupowych.

Całodzienne wyżywienie. 7 oraz 14 - dniowe turnusy, połączone ze specjalistycznymi warsztatami, organizowaniem których zajmuje się właścicielka gospodarstwa, prowadząca również Szkołę Tańca oraz Agencję Artystyczno-Reklamową "PIKART".

W programie warsztatów znajdują się m.in.:

* nauka tańca towarzyskiego,

* ludowego

* breakdance i hip hop,

* kursy tworzenia własnego wizerunku,

* Kursy tańca dla przyszłych małżeństw

* organizacji i obsługi imprez okolicznościowych oraz plastyczne.


Dużą atrakcją jest możliwość poznania wciąż żywego, sieradzkiego folkloru oraz uczestnictwa w organizowanych na życzenie gości biesiadach przy ognisku, połączonych z muzyką, tańcem i śpiewem.

Rodzice gospodyni są kontynuatorami tradycyjnego sposobu tańczenia.
Jako członkowie Zespołu Obrzędowego wielokrotnie uczestniczyli w regionalnych i ogólnopolskich przeglądach i konkursach, na których często zajmowali czołowe miejsca.

Zdobyli m.in. Nagrodę Główną "Taneczny Krąg" w 1994 r. za wybitne walory taneczne dla pary indywidualnej na X Ogólnopolskim Konkursie Tradycyjnego Tańca Ludowego w Rzeszowie. Koncertowali na Słowacji i w Wielkiej Brytanii. Są laureatami Nagrody im. Oskara Kolberga, przyznawanej twórcom ludowym, kapelom i zespołom folklorystycznym, regionalistom i uczonym oraz instytucjom, w uznaniu zasług dla kultury ludowej.

Istnieje możliwość rozstawienia namiotów.

Zapraszamy na Naszego FACEBOOKA

https://www.facebook.com/SzkolaTancaKatarzynyKaluziak‎

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania