Dane kontaktowe

Kolejowa 14, Giżycko 11-500
Telefon: 692 463 838
Strona:www.czarter-jacht-mazury.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

ELJA S.C ŁAPIŃSKI R, TOCZYDŁOWSKA-ŁAPIŃSKA A.

Opis firmy

Czarter Jachtów, Mazury-Giżycko, Firma "ELJA SC" ma do Państwa dyspozycji dwa , doskonale wyposażone, jachty motorowe, NAUTIKA 1000 (houseboat). Duże, wygodne, bezpieczne. Nasze jachty to, czarter bez patentu, bez uprawnień motorowych, żeglarskich. Czarter jachtów motorowych, na Mazurach, dla każdego. Nawet amatorzy po naszym przeszkoleniu stają się profesjonalistami. Jesteśmy przekonani, że nasze jachty spełnią Państwa oczekiwania i dadzą satysfakcję z wypoczynku na takich jednostkach nie wymagających, uprawnień motorowych .

Co roku staramy się doposażać jachty w różne nowinki techniczne poprawiające ich sprawność w pływaniu i manewrowaniu jak również warunki socjalno bytowe. W poprzednich latach nasze jachty zostały wyposażone w dodatkowe stery strumieniowe rufowe, które przy użyciu razem ze sterami dziobowymi pozwalają na obracanie się jachtu wokół własnej osi.Teraz sterowanie i manewrowanie nimi w ciasnych portach to gratka. Ładowarki pozwalającej ładowanie akumulatorów w portach. W nadchodzącym sezonie zamontowane zostaną prysznice kabinowe z ciepłą wodą, WiFi, nawigacja i tz. miękkie sprzęgła niwelujące stuki wału napędowego przy włączeniu manetką pierwszego biegu

Oferta firmy

W tym roku nasze jachty zostały wyposażone w dodatkowe stery strumieniowe rufowe
Teraz sterowanie, manewrowanie nimi w ciasnych portach to czysta przyjemnośćNautica 1000 to największy w Polsce jacht motorowy dostępny do wynajęcia dla osób bez żadnych uprawnień motorowodnych (przy zastosowaniu silnika o mocy 29KM).

Nasze Jachty Nautika 1000 wyposażony zostały w stacjonarne silniki diesla o mocy 29KM. Zużycie paliwa jachtu płynącego z prędkością ok.12km/h nie przekracza 3,5 litra ropy na godzinę. Pozwoli to przykładowo na pokonanie dystansu równego odległości 'po wodzie' z Giżycka do Mikołajek (ok.35km) za ok.50-60zł (ok.10-12 litrów ropy).

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, dwie płetwy sterowe, śruba napędowa w półtunelu + ster strumieniowy łódź jest w stanie poprowadzić nawet osoba z niewielkim doświadczeniem.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania

http://znanafirma.com.pl/ © 2012

Website by Marcin Michalski