Dane kontaktowe

ul. Matejki 16, Ruda Śląska 41-700
Telefon: 513 152 865
Telefon: 32 342 14 65
Strona:www.cetus2.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

PHU CETUS II

Oferta firmy


Remont i uszczelnianie przewodów kominowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzięki renomie solidnej firmy mamy zlecenia z całego Śląska i możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami w różnych miastach regionu.

Jeżeli zauważyli Państwo, że ostatnimi czasy spadła wydajność Waszego systemu ogrzewania, albo pojawiły się jakieś niepokojące oznaki świadczące o nieszczelności komina, nie zwlekajcie, zadzwońcie do specjalistów. Nasza doświadczona ekipa nie tylko skontroluje stan techniczny przewodów kominowych, ale również – jeśli zajdzie taka potrzeba – uszczelni je i dokona napraw gwarantujących bezpieczną eksploatację systemu ogrzewania.

Zapraszamy do współpracy z firmą CETUS II – ekspertem w dziedzinie udrażniania, frezowania i uszczelniania przewodów kominowych oraz remontu kominów.

Spawanie stali i produkcja konstrukcji stalowych – Oferta

Do naszych klientów należą przede wszystkim śląskie firmy. Bierzemy udział nie tylko w dużych inwestycjach budowlanych, ale także wykonujemy zlecenia na spawanie pojedynczych elementów stalowych.

Nasza firma świadczy usługi z zakresu:

produkcja konstrukcji hal i budynków przemysłowych według dokumentacji odbiorcy (ciężar pojedynczego elementu do 1,5 Mg),
spawanie:
łukowe elektrodami otulonymi (111),
MAG (135),
TIG (141),
łukowe, drutami proszkowymi z wypełnieniem metalicznym w osłonie gazów aktywnych (138),
gazowe (311),
cięcie mechaniczne,
cięcie blach za pomocą palników ręcznych i półautomatów,
wiercenie blach i profili,
Badania Nieniszczące metodami VT, PT, MT, UT wykonywane przez wykwalifikowany personel posiadający certyfikaty kompetencji II stopnia zgodnie z normą PN-EN ISO 9217.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania