Powrót na listę wyszukiwania

AandA Badania Terenowe

Opis firmy

Rzeźby Marka Czarneckiego uczestniczyły w kilkudziesięciu wystawach i konkursach w Polsce i zagranicą; przyniosły artyście kilkanaście nagród, wyróżnień.
Poszły za tym także zamówienia od telewizji, uczelni, instytucji, związków i firm na projekty i wykonanie rzeźb, medali i dorocznie wręczanych statuetek (m.in. , dziennikarskie „Oczy Otwarte”, ministerialne „Oskary Budowlane”, reklamowe „Korona Reklamy”, pijarowskie „Złoty Spinacz”, telewizyjne „Protony”, „Jaka to Melodia”, „Piękniejsza Polska” i inne).

Oferta firmy

Marek Czarnecki jako artysta tworzy unikatowe rzeźby w brązie wystawiane w kilkudziesięciu galeriach w Polsce oraz za granicą, a także prestiżowe statuetki, medale i tablice; jego prace znajdują się w znacznej ilości kolekcji prywatnych, z których największe to: kolekcja J.Węgrzyna Warszawa Polska (około 80 rzeźb), kolekcja J&G Burgher Portland USA (około 50 rzeźb), kolekcja T.Lin Taipei Tajwan (około 20 rzeźb); ponadto mniejsze kolekcje znajdują się w wielu krajach na sześciu kontynentach.
Rzeźby i statuetki wręczane jako nagrody telewizyjne znalazły się także w rękach kilkuset znanych polskich naukowców, muzyków i ludzi kultury. Marek Czarnecki jako archeolog prowadzi ratownicze badania wykopaliskowe osad i cmentarzysk starożytnych i średniowiecznych.
Ma na swym koncie znaczące odkrycia.

Inne firmy z tych samych branż w Warszawa, Mazowieckie
DUO Architekci
Graniczna 84/86 lok 2a, Marki, Mazowieckie
Jesteśmy architektami którzy po kilkunastu latach pracy w dużych i renomowanych pracowniach w Polsce i za granica postanowili otworzyć własną działalność

Edytuj dane tej firmy

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania