Powrót na listę wyszukiwania

SALON KOSMETYCZNY MATIS- MAŁGORZATA SOKOŁOWSKA

Opis firmy

Od ośmiu lat jesteśmy autoryzowanym salonem wykonującym makijaż permanentny najlepszą i najbezpieczniejszą na świecie metodą Conture Make-Up niemieckiej firmy Long Time Liner. Delikatnym muśnięciem igły nadajemy ostrość i wyrazistość oczom, podkreślamy kontur ust, wypełniamy je kolorem oraz korygujemy kształt brwi. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym przy użyciu naturalnych pigmentów wysokiej klasy z zachowaniem szczególnych zasad czystości i sterylności. Wykonanie makijażu składa się z kilku etapów :

ustalenia kształtu (wyrysowania)
znieczulenia
bardzo delikatnej pigmentacji
korekty utrwalenia i wzmocnienia efektu

Pracując w oparciu o produkty MATIS profesjonalnej francuskiej marki kosmetycznej obecnej w 56 krajach świata jako numer jeden identyfikujemy się z filozofią firmy "Upiększamy ciało i duszę gdyż jedno z drugim idzie zawsze w parze". Skuteczność i nie inwazyjność produktów polecana jest dla klientek o najbardziej wymagających, problematycznych i alergicznych cerach. Podczas wykonywania wszystkich zabiegów szczególny nacisk kładziemy na higienę i sterylność. Bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów jest gwarantem ich jakości.
Proponujemy zabiegi na twarz szyję i dekolt oczyszczające, kawitacyjne, ultradżwiękowe , regenerujące, przeciwzmarszczkowe, wzmacniające, rewitalizujące, głęboko złuszczające ziołowe green peel, mechaniczne głębokie złuszczanie mikrodermabrazja, sonoforezę, mikromasaż.
Kosmetykę dłoni i stóp manicure, pedicure, modelowanie paznokci metodą akrylową, lakier w żelu, parafina.
Kosmetykę tradycyjną henna brwi rzęs, depilacja, przekłuwanie uszu, makijaż ślubny, makijaż okolicznościowy, makijaż ciała.
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs najnowszą metodą polegającą na doklejaniu włosek po włosku by uzyskać spektakularny natychmiastowy efekt bez obciążania naturalnych rzęs.
Możesz je nosić na stałe.

Zapraszamy również na bezinwazyjne odmładzanie skóry - mezoterapia bezigłowa alternatywa dla zabiegów bezigłowych.

Prowadzimy sprzedaż i dobór produktów do pielęgnacji domowej kierując się indywidualnymi potrzebami klientek.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu aby skorzystać z zabiegów oraz mile spędzić czas.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania