Dane kontaktowe

ul. Fosa 17, Warszawa 02-768
Telefon: 22 853 45 45
Fax: 22 853 45 04
Strona:www.sluzew.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:

Dom Pogrzebowy Służew

Opis firmy

D.P. "Służew" świadczy pomoc swoim klientom w Warszawie oraz na terenie całej Polski od 1989 roku. Nasz wykwalifikowany personel wyspecjalizował się w organizacji uroczystości pogrzebowych na wysokim poziomie. Obsługujemy zarówno pogrzeby tradycyjne jak i pochówki z kremacją. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości różnych wyznań i obyczajów.

Oferta firmy

Oferowana przez nas szeroka gama usług oraz produktów, dostępna w różnych wariantach cenowych, pozwoli sprostać wszystkim oczekiwaniom. Naszym celem jest wspomóc Państwa na każdym etapie organizacji uroczystości i ułatwić oddanie należnego szacunku ukochanej osobie. Dokładamy wszelkich starań aby organizowana uroczystość była jak najbardziej godna i wyjątkowa. Na bieżąco widoczne są wszystkie wybrane opcje oraz to jak składają się na całkowity koszt pogrzebu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Konsultacje oraz wstępne kosztorysy opracowane zgodnie z Państwa oczekiwaniami nie podlegają opłatom. Istnieje również możliwość uzgodnienia wszelkich szczegółów w Państwa mieszkaniu. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Galeria firmy: