Powrót na listę wyszukiwania

Firma Usługowa Handlowa Produkcyjna Łoś-Bud Wiesław Łoś

Opis firmy

Obecnie Łoś-Bud prowadzi kompleksową działalność we wszystkich dziedzinach branży budowlanej głównie na terenie województwa podkarpackiego. Na każdym etapie przygotowania i w czasie realizacji projektów kierujemy się naszym największym celem: perfekcją i profesjonalizmem. Niezależnie od skali zlecenia jakie zostało nam powierzone zapewniamy wysoką jakość wszelkich wykonywanych prac, niezbędną aby spełnić wszelkie Państw oczekiwania.

Dzięki doświadczeniu i nabytym umiejętnościom realizujemy przedsięwzięcia w krótkim czasie i zawsze jesteśmy terminowi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia z nami współpracy.

Posiadamy sprzęt transportujący, dzięki któremu możemy z łatwością dostarczyć potrzebne materiały na budowę lub w inne miejsce. Dobrze zorganizowany transport jest podstawą solidnie prosperującej firmy. Dzięki temu iż mamy możliwość transportu materiałów w dowolnej chwili prace nigdy nie będą opóźnione. Zawsze będą Państwo mieli pewność, że materiały nie zostały uszkodzone podczas transportu i są najwyższej jakości. Solidna i godna zaufania firma jest dobrze przygotowana do pracy w swojej branży z każdej strony, co gwarantuje 100% pewność przy budowie Państwa domu lub innych obiektów. Proszę powierzyć nam swoje zaufanie, a na pewno nie zawiedziemy.

Oferta firmy

* Elewacje
* Docieplenia budynków
* Domy od podstaw pod klucz
* Tynki wewnętrzne i zewnętrzne
* Układanie płytek
* Wykonywanie dachów
* Usługi ogólnobudowlane
* Tynki gipsowe

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania