Powrót na listę wyszukiwania

Małgorzata i Kazimierz Ciężkowscy-GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

Opis firmy

Gospodarstwo Agroturystyczne Małgorzaty i Kazimierza Ciężkowskich zaprasza na wypoczynek w sercu Puszczy Augustowskiej przez cały rok. Zapewniamy rodzinną atmosferę, czyste powietrze, domowe jadło, potrawy kuchni regionalnej i litewskiej.

Na życzenie Gości przygotowywane są również dania wegetariańskie. Latem polecamy wypoczynek nad wodą, kajaki, łódka, wędkowanie, spływy kajakowe, wycieczki do lasu. Zimą natomiast zapraszamy na kuligi, ogniska.

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest w samym sercu Puszczy Augustowskiej - nad Kanałem Augustowskim - posiadamy własny dostęp do jeziora.

Dysponujemy 5-cioma pokojami - Dwa Pokoje - 2 osobowe i Trzy - 3 osobowe, 2 łazienki , odzielna kuchnia z pełnym wyposażeniem do wyłącznej dyspozycji Gości.

Można przyjechać do nas z namiotem lub przyczepą kempingową - zapewniamy dostęp do prądu i węzła sanitarnego. Możecie również skorzystać z ofert miejscowych Biur Podróży i wybrać się do Wilna - 180 km i Druskiennik - 90 km ( wycieczki jednodniowe ), oraz po Suwalszczyźnie , rejsy statkiem Żeglugi Augustowskiej - Szlakiem Papieskim i nie tylko!

Nowości! - Teraz jeszcze bardziej podwyższamy standard wypoczynku. W każdym pokoju udostępniamy Wam TV z dekoderem cyfrowym, aby po męczącym dniu na aktywnym wypoczynku obejrzeć swój ulubiony film, być na bierząco z wydarzeniami na świecie i sporcie. Ale, to nie wszystko. Do dyspozycji Gości posiadamy również Nowoczesny Rower Wodny. Oglądaj piękno jezior i Kanału Augustowieskiego z pokładu tej wygodnej maszyny.

Wolne terminy możecie sprawdzić dzwoniąc pod numer: +48 607 764 107

Oferta firmy

Zapewniamy Państwu:
- maksymalnie 13 miejsc noclegowych w pięciu pokojach
- dostęp do internetu (sieć bezprzewodowa)
- kuchnia do wyłącznej dyspozycji Gości ( oczywiście w pełni wyposażona - piekarnik, naczynia, mikrofala, zmywarka itd. )
- miejsce na grill i ognisko
- doskonała lokalizacja w samym centrum Puszczy Augustowskiej
- bezpieczny parking do dospozycji Gości
- w pokojach dostęp do radioodbiornika
- bezpośredni dostęp do Jeziora Gorczyckiego
- możliwość wypozyczenia kajaków, rowerów
- zimą kuligi i inna atrakcje
- całodzienne wyżywienie ( miejscowa kuchnia regionalna )
- TV z dekoderem cyfrowym w każdym pokoju Gościnnym
- nowoczesny rower wodny z wyposażeniem

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania