Dane kontaktowe

ul. Powstańców Wielkopolskich 9, Pakość 88-170
Telefon: 604 188 628
Strona:www.apetino.com.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

APETINO PPHU Natalia Stachowiak

Opis firmy

Apetino to idealne połączenie tradycyjnych przepisów z najwyższej jakości składnikami. Dzięki czemu nasze wyroby są zdrowe i smaczne. Tym co wyróżnia nas z pośród innych firm branży garmażeryjnej jest to, iż wyroby nasze są wykonywane ręcznie, przez co możemy sobie pozwolić na zastosowanie tradycyjnej receptury, która charakteryzuje się delikatnym ciastem, domowym nadzieniem.
Marki i specjalizacje
Codziennie w naszej kuchni przygotowujemy szeroki asortyment świeżych wyrobów garmażeryjnych dostępnych w ciągłości sprzedaży. Artykuły te można zakupić w naszym punkcie. Istnieje także możliwość ich telefonicznego zamówienia.

A oto przykładowy asortyment naszych wyrobów garmażeryjnych:
Pierogi: ruskie, z kapustą i grzybami, z mięsem, z serem i inne krokiety z kapusta i grzybami, z mięsem galart wieprzowy, drobiowy, wieprzowo drobiowy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Catering dla placówek edukacyjnych

CATERING PRZEDSZKOLNY/SZKOLNY
Catering przygotowywany pod kątem obsługi placówek edukacyjnych takich jak żłobki, przedszkola i szkoły musi spełniać wiele kryteriów. Podstawą są świeże i najlepsze jakościowo produkty. Warzywa i owoce kupowane są u stałych dostawców, produkty mleczne u sprawdzonych producentów oraz najlepsze gatunki mięs od renomowanych hodowców. Te rygorystyczne warunki są podstawą funkcjonowania naszej firmy. Utrzymanie najwyższego poziomu usług to także nasz priorytet w przyszłości. Korzystamy głownie z produktów sezonowych, aby przygotowywane posiłki były zawsze świeże a tworzone przez nas menu zawierało to co w danym sezonie smakuje najlepiej. Dostosowując jadłospisy do potrzeb każdego klienta dbamy o zachowanie tradycyjnej, smacznej kuchni na bazie naturalnych przypraw i świeżych ziół. Menu jest skomponowane w oparciu o wydatek energetyczny oraz pod względem doboru wartości kalorycznej i odżywczej w bilansie dziennym i tygodniowym. Jadłospisy są układane przez współpracującego naszego dietetyka który układa w oparciu o sprawdzony system żywienia. APETINO– to najwyższej jakości catering dla szkół i przedszkoli.

CATERING DO DOMU
Oferta cateringu indywidualnego skierowana jest do osób, które chcą zamówić usługi cateringowe na wszelkiego typu imprezy domowe. Obsługujemy komunie, imieniny, urodziny, domówki i innego rodzaju wydarzenia. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, by świadczyć najbardziej profesjonalne usługi tego typu
Ciepłe, aromatyczne posiłki, przepyszne przekąski, sałatki i wiele więcej tylko „APETINO’’

BUDOWA, REMONT. CATERING DLA ROBOTNIKÓW
Zamów Catering dla robotników na budowie, przy remoncie. Pyszne domowe jedzenie!! Przystępne ceny.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania