Powrót na listę wyszukiwania

Ar-dach Usługi Ogólnobudowlane Eliasz Arkadiusz

Opis firmy

Firma AR-DACH działa na rynku Trójmiejskim już od 2001 roku. Zdążyliśmy w tym czasie wyrobić sobie markę oraz zdobyć doświadczenie związane z branżą budowlaną oraz pracami na wysokości. Wszyscy nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i mają aktualne badania lekarskie, które są niezbędne to świadczenia usług na wysokości. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który skraca czas wykonania usługi i znacząco obniża koszty. Dzięki temu możemy zaoferować najwyższą jakość w rozsądnej cenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę!

Zapraszam do współpracy

Oferta firmy

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, a naszą specjalnością są usługi na wysokości oraz wynajem podnośników koszowych do 24 metrów wysokości. W ofercie usługi wysokościowe, usługi dendrologiczne (wycinka i pielęgnacja drzew), usługi dekarskie, naprawa dachów, czyszczenie i wymiana rynien, rur spustowych. W okresie zimowym odśnieżanie dachów i innych powierzchni, usuwanie sopli i nawisów śnieżnych. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa pomorskie i nie tylko.

Odśnieżanie dachów Gdańsk:

Śnieg usuwamy metodami tradycyjnymi przy zastosowaniu sprzętu nie powodującego zniszczeń delikatnych elementów powierzchni dachu. Odśnieżamy dachy płaskie oraz skośne, usuwamy sople i nawisy śnieżne. Na specjalne życzenie klienta wywozimy śnieg poza teren obiektu. Odśnieżamy także place i parkingi. Do dyspozycji podnośniki koszowe, zwyżki, koparki, spycharki, samochody dostawcze i ciężarowe do wywozu śniegu itp.

Oferujemy:

- wynajem podnośników koszowych

- prace na wysokości

- usługi dekarskie

- remonty dachów

- usługi transportowe

- odśnieżanie dachów (skośnych i płaskich)

- odśnieżanie placów, parkingów

- wywóz śniegu poza teren obiektu

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania