Powrót na listę wyszukiwania

Kamieniarstwo Budowlane Granmur Wojciech Płachta

Opis firmy

Zakład Kamieniarski Granmnur działa nieprzerwanie od kilku lat ciesząc się dużym zadowoleniem Klientów. Wykonujemy nagrobki w wielu wzorach oraz kolorach, grobowce, wyroby budowlane (schody, parapety) oraz indywidualne projekty. Posiadamy własny transport, oferujemy montaż zakupionych wyrobów na obszarze małopolski i śląska. Nagrobki wykonujemy według własnych wzorów oraz wzorów dostarczonych przez klientów.

W naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo coś interesującego dla siebie. Zapraszamy jednak do odwiedzenia naszej firmy. Będziecie mogli Państwo osobiście zapoznać się z aktualnie oferowanymi gatunkami granitów. Przedstawimy Państwu właściwości i zastosowania każdego z materiałów. Po określeniu Państwa potrzeb doradzimy najlepsze rozwiązanie. Ostateczny wybór należy jednak do Państwa.

Oferta firmy

Oferujemy sprzedaż i montaż nagrobków i parapetów. Gwarantujemy wysoką jakość, przystępne ceny i bardzo duży wybór towaru.
Zajmujemy się zarówno sprzedażą nagrobków, jak i montażem na cmentarzach.

Nagrobki wykonujemy z wysokiej jakości granitów w wielu wzorach, począwszy od prostych klasycznych kształtów, a skończywszy na wyszukanych, ozdobnych formach - wedle gustu klienta.

W naszej ofercie znajdują się nagrobki m.in. z takich granitów jak: granit strzegomski, impala, baltic green, orion, szwed, hassan , tarn,wanga i wiele innych.

Wykonujemy napisy na płytach nagrobkowych zarówno tradycyjnie metodą kucia, metodą piaskowania, literami ozdobnymi
mosiężnymi, ze stali nierdzewnej lub z porcelany.

Naszym klientom oferujemy również duży wybór ceramiki nagrobkowej, krzyży,
wazonów, lampionów, podstawek pod znicze, rzeźb nagrobkowych.

Wokół stawianych nagrobków układamy kostkę chodnikową lub granitową, wedle potrzeb klienta.

Wykonujemy również usługi związane z wymianą starych, zniszczonych pomników na nowe oraz czyszczeniem i konserwacją nagrobków.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania