Powrót na listę wyszukiwania

Remak. Zakład usług remontowo - montażowych

Opis firmy

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w rejonie. Na lokalnym rynku istniejemy nieprzerwanie od 1991 roku, oferując Klientom profesjonalne usługi montażowo-budowlane. Siedziba naszego biura znajduje się we Włocławku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferta firmy

Podstawowym profilem naszej działalności jest wykonywanie wszelkich prac remontowych, budowlanych i montażowych. Wieloletnia obecność w branży, sztab wyszkolonych i kompetentnych pracowników oraz bogate wyposażenie warsztatowe sprawiają, że możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość usług w niezwykle przystępnych cenach. Wyróżnia nas kompleksowość i elastyczność. Dzięki doskonałej znajomości problematyki i technologii budowlano-montażowej podejmujemy się nawet najbardziej trudnych i skomplikowanych zadań. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

Nasze inwestycje obejmują budownictwo przemysłowe, mieszkaniowe i użyteczności publicznej. Na zlecenie Klientów realizujemy szeroki zakres prac obejmujących wykonawstwo:

konstrukcji stalowych, które cynkowane są ogniowo, galwanicznie lub malowane proszkowo
zbiorników i mieszalników, a także kadzi przejezdnych i urządzeń wykonywanych na podstawie dostarczonej nam dokumentacji
zabezpieczeń antykorozyjnych
hal magazynowych, produkcyjnych i chłodni na bazie płyty warstwowej


Zajmujemy się także obróbką profili blacharskich, regeneracją zużytych elementów obrotowych współpracujących części maszyn, wykonywaniem izolacji i pracami antykorozyjnymi. Podejmujemy się również wszelkich prac remontowo-budowlanych, łącznie z dociepleniem dachów hal. Remontujemy instalacje centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjne zgodnie z najnowszymi technologiami. Dysponując odpowiednim specjalistycznym sprzętem wykonujemy prace remontowo-naprawcze maszyn i urządzeń przemysłu chemicznego, papierniczego, cukrowniczego i ceramicznego.

Na życzenie Klientów wynajmujemy rusztowania typu Mostostal, a także podnośniki nożycowe w przystępnych, konkurencyjnych cenach. Dzięki temu możecie Państwo sprawnie wykonać zamierzone prace bez dużych nakładów finansowych.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty. Naszą dewizą jest terminowość i wysoka jakość wykonywanych prac, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby produkt finalny spełniał Państwa oczekiwania i wymagania.

Zapraszamy!

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania