Dane kontaktowe

NAMYSŁOWSKA 10, POZNAŃ 60-166
Telefon: 61 822 12 18
Telefon: 503 103 516
Fax: 61 822 12 18
Strona:www.protoma.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

PROTOMA S.C.

Opis firmy

Zaopatrujemy pacjentów w indywidualny sprzęt ortopedyczny wykonywany z elementów krajowych, jak i renomowanych zagranicznych firm niemieckich, szwedzkich, angielskich, tj. Otto Bock, Streifeneder, Blatchford, Ossur, Wagner, Ortho-Reha Neuhoff, Camp Scandinavia. Zaopatrujemy w sprzęt ortopedyczny na zlecenie NFZ, fundacji, osób prywatnych, zakładów pracy itp.

Oferta firmy

Wykonujemy:
protezy modularne kończyn dolnych
protezy:
kosmetyczne kończyn górnych
mechaniczne kończyn górnych
mioelektryczne kończyn górnych
gorsety do leczenia skolioz
aparaty na kończyny dolne i górne
łuski na kończyny dolne i górne
aparaty typu DAFO i AFO
obuwie ortopedyczne
pionizatory
Zaopatrujemy w:
wózki inwalidzkie - specjalne
» zobacz wykonywane zaopatrzenie ortopedyczne (kliknij)
W naszym zakładzie wykonujemy nowoczesne protezy kończyn dolnych i górnych.
Nowoczesna proteza kończyny to zespół współpracujących ze sobą elementów dobranych dokładnie do potrzeb, wieku, aktywności i warunków psychofizycznych pacjenta.
Najważniejszym elementem protezy jest jej lej kikutowy. Stanowi on bezpośrednie połączenie między pacjentem, a pozostałymi elementami protezy. Lej kikutowy musi dać użytkownikowi poczucie wygody i stabilizacji.
Istnieje kilka różnych metod wykonywania leja protezowego i dlatego nasz zakład stara się wraz z pacjentem dobrać ten "najlepszy" w odczuciu pacjenta.
Wykonujemy również gorsety do leczenia skolioz wg najnowocześniejszych technologii stosowanych przez wiodące zakłady ortopedyczne w całej Europie. Wykonanie i dopasowanie gorsetu konsultowane jest z lekarzami specjalizującymi się w leczeniu schorzeń kręgosłupa.
Pozostały sprzęt ortopedyczny również wykonywany jest zgodnie z najnowocześniejszymi trendami i technologiami na świecie.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania