Powrót na listę wyszukiwania

Podlaszewski Wiesław. Stacja diagnostyczna

Opis firmy

Prowadzimy stację diagnostyczną, którą założył Wiesław Podlaszewski. Zlokalizowana jest w Czernikowie, w powiecie toruńskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Badamy stan techniczny pojazdów oraz wykonujemy naprawy samochodów.

Oferta firmy

Od 1994 roku specjalizujemy się w diagnostyce pojazdów. Wykonujemy także wszelkie prace związane z wulkanizacją i wymianą opon. Do naszych zadań należy również przegląd instalacji gazowej. Prowadzimy stację diagnostyczną, gdzie świadczymy usługi w zakresie nabijania numerów nadwozia, podwozia czy silnika. Dokładnie badamy pojazdy pod względem technicznym.

Wykonujemy przeglądy samochodów. Specjalizujemy się w naprawach pojazdów różnego typu. Serwisujemy pojazdy w zakresie drobnych usterek oraz poważniejszych awarii.

Nasz warsztat jest bogato wyposażony, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać wszystkie realizacje sprawnie i szybko. Dbamy o niezawodność naszych narzędzi oraz sprzętu. Podczas pracy liczymy się ze zdaniem klientów, którzy przecież najlepiej znają swoje pojazdy. Traktujemy indywidualnie każdy przypadek. Wyróżnia nas rzetelność oraz terminowość.

Nasi pracownicy to zespół mechaników z wieloletnim doświadczeniem, którzy znają się na tym, co robią. W dziedzinie badań technicznych są specjalistami. Podejmiemy się nawet najtrudniejszego zadania

Zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania