Bujmetal Zbigniew Bujnicki

Oferta firmy

Firma „Bujmetal Zbigniew Bujnicki”, z siedzibą w miejscowości Niemcz niedaleko Bydgoszczy, działa na rynku od 1991 roku, przez wszystkie te lata zmieniając nazwę, ale cały czas świadcząc usługi związane ze spawalnictwem czy konstrukcjami stalowymi.

Prowadzimy bowiem działalność w szeroko pojętym zakresie ślusarki budowlanej i spawalnictwa. Zajmujemy się także produkcją oraz montażem szeroko rozumianych konstrukcji stalowych, wśród których znajdują się balustrady wszelkie rodzaju – stalowe, kute, ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej czy też szklane.
Zajmuje się produkcją, montażem konstrukcji stalowych, balustrad wszelkiego rodzaju - stalowych, kutych, ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej oraz szklanych, schodów, ogrodzeń, i bram - rozwiernych, przesuwnych i podwieszanych.

Oprócz tego montujemy takie konstrukcje stalowe jak schody, ogrodzenia, bramy rozwierne, przesuwne czy też podwieszane. Zawsze jednak możecie być Państwo pewni, że oferowane przez nas produkty to najwyższa jakość, nawet jeśli dostarczana jest Wam w prawdziwie konkurencyjnych cenach.

Nasza oferta to między innymi:
spawalnictwo,
ślusarka budowlana,
konstrukcje stalowe,
balustrady,
balustrady ze stali nierdzewnej,
prace spawalnicze (argon, CO2),
konstrukcje budowlane,
konstrukcje ze stali nierdzewnej.


Wszystkie nasze usługi wykonujemy za pomocą nowoczesnego sprzętu, pochodzącego od uznanych producentów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy z naszych Klientów, traktowany indywidualnie i priorytetowo, może być zadowolony ze współpracy.


Osobnym zakresem działań firmy jest produkcja specjalistycznych urządzeń na specjale zamówienia - łącznie z zaprojektowaniem.

Galeria firmy: