Powrót na listę wyszukiwania

Tom-Kross. Salon rowerowy, serwis, akcesoria

Opis firmy

Siedziba naszej firmy Tom-Kross znajduje się w Radomiu, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży rowerowej, dzięki czemu doskonale znamy wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów oraz dokładnie wiemy, jak im wszystkim sprostać.

Oferta firmy

Nasza firma zajmuje się sprzedażą rowerów. Posiadamy rowery zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a także dla dzieci. Można zakupić u nas rowery turystyczne, szosowe i miejskie. Prowadzimy sprzedaż rowerów górskich i biegowych. Dysponujemy dwukołowcami od renomowanych producentów. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie, nawet najbardziej wymagający miłośnik rowerów.

Dodatkowo oferujemy serwis rowerów. Mamy spory wybór akcesoriów i części rowerowych. W prowadzonej przez nas firmie rowerowej pracują doświadczeni pracownicy, którzy do swoich obowiązków podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Szybko i sprawnie naprawią oni rower każdego rodzaju, aby mogli Państwo przez długi czas komfortowo i bezpiecznie podróżować.

Wszystkie zakupione u nas rowery sprawdzamy i regulujemy zanim je oddamy, ponieważ zależy nam na pełnej satysfakcji klientów. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i każdego zadania.

Zapraszamy.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania