Dane kontaktowe

Krakowska 105, Łączany 34-115
Telefon: 500600121
Strona:www.avbud.pl

Formularz kontaktu

Wiadomość*:

Wyszukiwano nas jako:


Powrót na listę wyszukiwania

AVBUD Kazimierz Rybarz

Opis firmy

Centrum kostki brukowej, sprzedaż kostki brukowej.
Kostka brukowa, hurtownia kostki brukowej, skład kostki brukowej, sprzedaż kostki brukowej i granitowej,

AVBUD to przyjazna i nowoczesna firma branży budowlanej. To solidny i doświadczony wykonawca inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego i drogowego.

Wykonujemy w pełnym zakresie roboty brukarskie, ziemne, drogowe i ogólnobudowlane. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa Klienta, począwszy od dostarczenia wszelkich materiałów, po wykonanie całej inwestycji. To pozwala zminimalizować koszty i skrócić czas realizacji.

Zdobyte doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami, dbałość o najwyższą jakość prac oraz bardzo konkurencyjne ceny, powodują, że AVBUD to najlepszy partner Twojej inwestycji.

Nie ryzykuj straty nerwów, wybierz AVBUD!
Wybierz najlepszych!

Jesteśmy sprawdzonym i wysoko cenionym na rynku wykonawcą nawierzchni z kostki brukowej. Najwyższa jakość prac, przy zachowaniu konkurencyjnych cen, czynią nas jedną z najlepszych firm w tej branży.

Wykonujemy nawierzchnie na prywatnych posesjach, od małych prostych podjazdów czy chodników, po skomplikowane i rozbudowane aranżacje całych ogrodów.

Z drugiej strony realizujemy wielkopowierzchniowe prace dla firm, przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Szeroki park maszynowy oraz doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy są gwarancją najwyższej jakości oraz terminowości zleconych zadań.

Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej, jako hurtownia kostki brukowej mamy dobre ceny hurtowe, jak również detaliczne, mamy fachowców którzy również układają kostkę brukową.
Profesjonalne układanie kostki brukowej, dla Firm i klientów indywidualnych.

Oferta firmy

Organizacja firmy i oczekiwania Klientów są dla nas najważniejsze. Robimy wszystko, by uzyskać korzystną ofertę dla osób, które podejmują z nami współpracę, jednocześnie zapewniając sprawną realizację, jakość techniczną i estetyczną oraz szybką reakcję na zmieniające się potrzeby Zleceniodawcy. Współpracujemy z producentami materiałów budowlanych zapewniając najwyższej klasy materiały oraz dogodne rabaty (nawet powyżej 20%!) i ceny niższe od cen katalogowych. Usługi wykonujemy nie tylko z materiałów własnych, ale również powierzonych. Bezpłatnie dokonujemy wyceny wstępnej jak i dokładnego kosztorysu na życzenie klienta.
Działając na rynku brukarskim dowiedliśmy, że solidnie wykonujemy naszą pracę, czego dowodem jest grono zadowolonych Klientów.
Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie prac i staramy się doradzić Państwu tak, aby koszty jakie Państwo poniesiecie były jak najmniejsze, a efekt zgodny z oczekiwaniami.

Postaw na jakość w rozsądnej cenie!
Układamy raz... na zawsze!:)

Oferta naszej firmy skierowana jest do firm oraz do Klientów indywidualnych. Dokładamy wszelkich starań, aby cały czas podnosić jakość naszych usług, by tym samym spełniać oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów. Swoje usługi świadczymy na terenie Lublina i miejscowości ościennych.

Z kostki brukowej wykonujemy:
* powierzchnie wielkogabarytowe (place, parkingi, chodniki),
* podjazdy do garaży, drogi,
* posesje prywatne,
* tarasy, schody,
* układamy obrzeża,
* ułożymy każdy wzór.


Na wykonane usługi udzielamy GWARANCJI.
układanie kostki brukowej, granitowej,
układanie płyt tarasowych,
prace koparko-ładowarką,
kompleksowe przygotowanie terenu pod budowę dróg, autostrad, budynków itp.,
wykopy pod fundamenty,
niwelacja terenu,
przygotowanie terenu pod budowę,
korytowanie,
odwodnienia terenów,
melioracje,
odśnieżanie dróg,
i inne prace ziemne.

Z kostki brukowej wykonujemy:
powierzchnie wielkogabarytowe (place, parkingi, chodniki),
podjazdy do garaży, drogi.

Prace budowlane, profesjonalna firma remontowa.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania