Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Janmar-II Jan Głębocki

Oferta firmy

Od 1989 Janmar produkuje przede wszystkim meble kuchenne a w przypadku realizacji wnętrza całego domu również inne elementy zabudowy meblowej takie jak:

- meble kuchenne od projektu po realizację zamówienia,
- szafy,
- meble łazienkowe,
- meble na wymiar,
- produkcja elementów meblowych,
- drzwi wewnętrzne,
- garderoby,
- wyposażenie wnętrz,
- portale i inne wg indywidualnych projektów architektonicznych.

Nowość !!! Kompleksowa produkcja elementów meblowych.

Janmar - meble kuchenne i inne
Spośród wielu firm oferujących kuchnie na wymiar, możesz wybierać takie, które kuszą ceną, rabatem i zniżką. Tak naprawdę jednak, kiedy chodzi o wybór wyposażenia, liczy się jakość połączona z profesjonalizmem. Janmar to ponad pół wieku doświadczenia: meble kuchenne, szafy łazienkowe czy panele ścienne produkowane po to, żeby służyły jak najdłużej.

Częstochowa, Łódź, Katowice i Warszawa – meble montujemy głównie w tych miastach. Nasze usługi obejmują także Śląsk. Produkowane przez nas meble kuchenne powstają z ekologicznych materiałów – sprawią one, że twoja nowa kuchnia będzie najprzyjemniejszym miejscem w domu. Sprawdź już teraz, jak możemy urządzić twoją kuchnię!

Prezentujemy wybrane realizacje projektów naszych klientów. Uczestniczymy w złożonych projektach inwestorskich w zakresie projektowania, produkcji i montażu mebli. Zapewniamy obsługe inwestorów i doradzamy klientom. Realizujemy zarówno zamówienia krajowe jak i eksportujemy nasze produkty do krajów UE.

Galeria firmy: