Powrót na listę wyszukiwania

Interbud-West Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo budowlano-usługowe

Opis firmy

Prowadzimy jedną z największych firm budowlanych w regionie. Działalność na rynku krajowych i zagranicznych usług budowlanych rozpoczęliśmy w 1990 roku. Podczas wieloletniej obecność w branży wypracowaliśmy sobie renomę zaufanego partnera dla inwestorów. Od 2008 roku należymy do Grupy Kapitałowej Energoinstal S.A. Nasza siedziba znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim

Oferta firmy

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie generalnego wykonawstwa robót budowlanych i montażowych. Pracujemy w oparciu o rozmaite technologie i systemy. Stosujemy najlepszej jakości materiały. Działamy głównie w budownictwie ogólnym, przemysłowym, inżynieryjnym i inwestycyjnym.

Specjalizujemy się w budowie obiektów pod klucz w roli Generalnego Wykonawcy lub we współpracy z innymi firmami w ramach konsorcjów. Współpracujemy również z licznymi podwykonawcami, dzięki czemu możemy kompleksowo realizować inwestycje. Nasi pracownicy produkcyjni swoje umiejętności szlifowali podczas pracy na rynku niemieckim. Zakres naszych usług obejmuje także realizację robót budowlanych dla energetyki.

Specjalizujemy się w wykonawstwie budynków biurowych, obiektów sportowych i rekreacyjnych, obiektów inżynieryjnych, zakładów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, budynków wielorodzinnych, a także budynków dla szkolnictwa i służby zdrowia.

Zapraszamy do współpracy.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania