Powrót na listę wyszukiwania

Rzodkiewicz Wiesław. Zakład ślusarski zajmujący się stalą kwasoodporną

Opis firmy

Zakład ślusarski został założony przez Wiesława Rzodkiewicza. Prowadzimy działalność w Augustowie na terenie województwa podlaskiego. Zajmujemy się okuciami do łodzi ze stali kwasoodpornej.

Oferta firmy

Zajmujemy się wykonywaniem wysokiej jakości okuć ze stali kwasoodpornej. Mają one zastosowanie do wielu pojazdów wodnych, w tym łódek, żaglówek czy motorówek. W dodatku proponujemy okucia, które przydadzą się do rowerów wodnych i jachtów.

Używamy tylko sprawdzonych materiałów. Proponowane przez nas produkty wykonywane są ze stali nierdzewnej. Dzięki temu powstają produkty, które są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Powierzchnie regenerują się i są podatne na zarysowania czy pęknięcia. Stal nierdzewna ma większą trwałość niż inne materiały wykończeniowe. W dodatku ma wysoką temperaturę topnienia, a niską rozszerzalność termiczną.

Podczas pracy kierujemy się estetyką wykonania oraz starannością o każdy detal produktu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i jesteśmy w stanie spełnić ich wymagania.

Oferta kierowana jest do firm, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania