Mariusz Niziałek Restauracja Kamionki

Oferta firmy

Restauracja i kuchnia "Kamionki" proponuje wyśmienite dania kuchni polskiej, szeroki wybór staropolskich potraw i perły kuchni Światowej. Wszystko to serwowane w niezwykłych, klimatycznych salach lub na tarasach na zewnątrz lokalu.

Organizujemy imprezy w wyjątkowym klimacie. Dysponujemy trzema klimatyzowanymi salami bankietowymi i komfortowymi pokojami gościnnymi.

Z największą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę niesamowitego komfortu za niewygórowaną cenę.
Wyjątkowa lokalizacja naszego miejsca pozwala na szybkie dotarcie do wszystkich strategicznych miejsc w Aglomeracji Śląskiej.

W pobliżu przebiegają drogi szybkiego ruchu łączące z Katowicami (ok. 14km), Cieszynem oraz Warszawą a także Autostradą A4 łącząca z Krakowem, Opolem i Wrocławiem.

Znajdujemy się w niedalekiej odległości od Expo Silesia (3,0 km).

Z naszej restauracji mają Państwo doskonałe połączenie z katowickim Międzynarodowym Portem Lotniczym "Pyrzowice" oraz krakowskim Międzynarodowym Portem Lotniczym w Balicach.

Pokoje Gościnne Kamionki to doskonałe miejsce dla osób, które szukają noclegu przybywając do Sosnowca w celach biznesowych, a także dla grup zorganizowanych czy osób indywidualnych.

Oferta noclegu

Nasz obiekt może pomieścić 27 osób. Dysponujemy pokojami 1, 2, 3-osobowymi o wysokim standardzie. W każdym pokoju znajdą Państwo:
Szerokopasmowy Internet Bezprzewodowy,
Telewizję kablową,
Telefon,
Nowoczesną łazienkę.

Oferujemy następujące pokoje:
Pokój 1-osobowy: 100,- zł
Pokój 2-osobowy: 160,- zł
Pokój 3-osobowy: 210,- zł

Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 sale bankietowe. Największa z nich jest w stanie pomieścić nawet do 120 gości jednocześnie.
Układ wnętrz pozwala na dowolne rozplanowanie stołów tak, aby każdemu z gości dać swobodę przemieszczania się podczas imprez. Poza dużą salą, udostępniamy dwie mniejsze. Mogą one być przeznaczone na mniejsze imprezy, bądź służyć, jako dodatkowe w przypadku imprez z dużą ilością dzieci.

Galeria firmy: