Warning: opendir(../../biznescenter/fotografie/54875/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /znanafirma/inc/firma.php on line 118

Blach-Mix. Produkcja blach dachowych

Opis firmy

Siedziba naszej firmy znajduje się w Siemiatyczach, w województwie podlaskim. Działalność prowadzimy od 2013 roku. Blach-Mix to młoda, ale prężnie rozwijająca się firma, która podejmie się nawet najbardziej skomplikowanych prac związanych z budową dachów.

Oferta firmy

Prowadzimy hurtownię z artykułami budowlanymi. Zajmujemy się sprzedażą materiałów i pokryć dachowych. Posiadamy wysokiej klasy asortyment od renomowanych producentów. Zapewniamy duży wybór materiałów wykończeniowych i systemów orynnowania. Klientom oferujemy montaż zakupionych u nas materiałów oraz kompleksowe usługi dekarskie, od wykonania więźby dachowej po ułożenie pokrycia dachowego.Zajmujemy się obróbką blacharską, dekarską. W naszej ofercie można znaleźć również blachy trapezowe, modułowe, okna dachowe oraz blachodachówkę i rynny. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy wszystkie prace wykonują z pełnym zaangażowaniem oraz należytą starannością. Usługi wykonujemy zawsze w terminie.Kładziemy duży nacisk na profesjonalną obsługę wszystkich naszych klientów, ponieważ każda osoba jest dla nas tak samo ważna. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i oferowanych produktów. Zapewniamy konkurencyjne ceny.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu oraz nawiązania współpracy z naszą firmą.

Galeria firmy: