Warning: opendir(../../biznescenter/fotografie/55081/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /znanafirma/inc/firma.php on line 118

Powrót na listę wyszukiwania

Michałowscy. Firma Remontowo-Budowlana

Opis firmy

Jako firma remontowo-budowlana, której właścicielem jest Bogdan Michałowski, wykonujemy usługi budowlane, w tym posadzkowe. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Świeciu, w województwie kujawsko-pomorskim. Prowadzimy działalność od 2011 roku.

Oferta firmy

Oferujemy profesjonalne usługi remontowo-budowlane, które realizujemy kompleksowo - począwszy od szczegółowego rozpoznania potrzeb klienta po wykonanie zlecenia w pełni fachowo, z uwzględnieniem sztuki budowlanej.

Specjalizujemy się także w wykonywaniu posadzek przemysłowych. W pracy posługujemy się tylko specjalistycznym sprzętem najwyższej klasy. Ponadto korzystamy jedynie z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość wykonywanych przez nas prac.

Mamy wieloletnie doświadczenie w zawodzie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nietypowe zlecenie, dotrzymując ustalonego terminu.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania