Warning: opendir(../../biznescenter/fotografie/55183/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /znanafirma/inc/firma.php on line 118

Powrót na listę wyszukiwania

Dach-Went. A. Potempa

Opis firmy

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa Dach-Went, prowadzonego przez Andrzeja Potempę. Siedziba firmy mieści się w Boronowie, w powiecie lublinieckim, w województwie śląskim. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, które bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta firmy

Mamy Państwu do zaoferowania bogaty wachlarz usług związanych z montażem i serwisem instalacji wentylacyjnych. Zapewniamy fachową obsługę, profesjonalne doradztwo oraz rzetelne i terminowe wykonanie wszelkich prac. Ponadto gwarantujemy atrakcyjne ceny urządzeń oraz dogodne warunki współpracy.

Zajmujemy się dostawą oraz montażem systemów wentylacyjnych w obiektach:

mieszkalnych
usługowych
handlowych
biurowych
przemysłowych
magazynowych

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment najwyższej jakości wentylatorów i centrali wentylacyjnych, a także rekuperatorów. Zatrudniamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dysponując nowoczesnym sprzętem realizują wszelkie, nawet najbardziej nietypowe, zlecenia. Ponadto zajmujemy się produkcją kanałów i kształtek AI oraz kołowych. Świadczymy również usługi w zakresie produkcji:

przepustnic
tłumików szumu
złączy elastycznych
skrzynek rozprężnych
podstaw oraz cokołów dachowych
czerpni i wyrzutni:
ściennych
dachowych

Uzupełnieniem naszej oferty są kompleksowe usługi dekarskie. Jako specjaliści z branży podejmujemy się wykonania pokryć dachowych. Ponadto zajmujemy się naprawą oraz renowacją dachów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z nami.

Galeria firmy:


Powrót na listę wyszukiwania