Warning: opendir(../../biznescenter/fotografie/55278/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /znanafirma/inc/firma.php on line 118

FHU Marcin Kozłowski Bandimex Polska

Opis firmy

Nasza firma handlowo-usługowa Bandimex Polska ma swoją siedzibę w Tarnowie, w powiecie łomżyńskim, w województwie podlaskim. Specjalizujemy się w sprzedaży uniwersalnych systemów mocowań. Działalnością zarządza Marcin Kozłowski.

Oferta firmy

Prowadzimy sprzedaż elementów metalowych, w tym przyrządów naciągających. Oferujemy wszelkie produkty związane z uniwersalnym systemem mocowań. Mamy szeroki wybór taśm oraz zapinek. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę z zakresu zacisków węży elastycznych, opasek, złączy węży oraz uchwytów.

Wśród przyrządów ręcznych, które są w naszej ofercie, proponujemy szereg nożyc do taśm i przyrządów do naciągania taśmy. Dzięki nim zapewniamy bezpieczny i sprawny montaż obejm czy złączy. Wysokiej jakości adaptery stosuje się do montażu zacisków węży elastycznych.

Proponujemy części zamienne, m.in. nakrętki pod klucz nasadowy. Prowadzimy sprzedaż profili aluminiowych i podpórek, a także systemów naprawczych. Oferujemy przyrządy automatyczne, w tym przyrząd pneumatyczny do montowania zacisków, który daje swobodę w pracy. Dbamy o komfort prac związanych z montowaniem i znakowaniem. Nasz towar ma zastosowanie w wielu branżach.

Produkty sprawdzonej i zaufanej firmy Badimex charakteryzują się niezwykłą trwałością i skutecznością w swoim zastosowaniu. W dodatku są estetycznie wykonane, z dbałością o każdy detal.

Gwarantujemy wysoki standard naszych produktów, które powstały ze starannie dobranych materiałów oraz przetworzone przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych maszyn.

Nasi pracownicy postarają się dobrać odpowiedni towar do Państwa oczekiwań. Do tej pory udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów. Dbamy o jak najwyższy standard obsługi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Galeria firmy: