Warning: opendir(../../biznescenter/fotografie/55279/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /znanafirma/inc/firma.php on line 118

A.W. Pamito. Usługi ogólnobudowlane

Opis firmy

Przedsiębiorstwo A.W. Pamito istnieje na rynku od 2015 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Chorzowie, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w świadczeniu usług ogólnobudowlanych. Zajmujemy się kompleksowym realizowaniem prac wykończeniowych i elewacjami.

Oferta firmy

Posiadamy doświadczenie w branży budowlanej, dzięki czemu zaufało nam wielu klientów indywidualnych, a także właścicieli firm. Świadczymy usługi ogólnobudowlane na wysokim poziomie. Prace wykonujemy na terenie Śląska i okolic.

Zakres naszych działań obejmuje:

malowanie ścian,
tapetowanie,
przeprowadzanie remontów,
szpachlowanie,
montaż ścian z płyt gipsowo-kartonowych,
docieplanie ścian i dachów,
remontowanie lokali użytkowych,
remontowanie mieszkań,
montaż instalacji.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu, który umożliwia nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Wszystkie prace wykonujemy według wcześniej ustalonego projektu i planu, a wszystkie zmiany i szczegóły są na bieżąco ustalane z osobami zlecającymi.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada doświadczenie i wiedzę popartą wieloma certyfikatami. Służymy Państwu pomocą i fachowym doradztwem w każdym zakresie. Zawsze podpowiadamy, które rozwiązanie będzie najbardziej korzystne, a także ergonomiczne.

W pracy korzystamy z najwyższej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów, dzięki czemu możemy zapewnić, że wszystkie prace remontowe zostaną wykonane solidnie i dokładnie. Wykorzystujemy również materiały dostarczone przez klienta.

Specjalizujemy się w remontowaniu takich pomieszczeń jak, kuchnie, łazienki, salony i pokoje dzienne. Bez problemu wymalujemy ściany, położymy tapety, płytki w łazienkach, a także odświeżymy Państwa mieszkanie. Ocieplamy ściany i dachy budynków, wykorzystując styropian, wełnę mineralną oraz piankę poliuretanową.

Dysponujemy własnym transportem, dlatego możemy dotrzeć pod każdy adres wskazany przez klienta. Do wszystkich prac podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Priorytetem jest dla nas Państwa satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich straań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Galeria firmy: